Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na narty od TAKTO Finanse

Chciałbyś wybrać się na urlop po całym roku ciężkiej pracy, lecz niespodziewane wydatki pochłonęły wszystkie Twoje oszczędności? Zastanawiasz się jak uzyskać dodatkowe środki na wymarzony urlop, które nie zrujnują Twojego budżetu? Pożyczka na narty od TAKTO Finanse może być dokładnie tym, czego szukasz. Zapoznaj się z charakterystyką naszego produktu finansowego i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z oferty TAKTO.

Pożyczka na narty może być tańsza niż myślisz!

Choć pożyczki na cele konsumpcyjne stanowią obecnie nieodłączny element krajowego rynku finansowego, część osób nie jest przekonanych do tego rozwiązania. Główną obiekcją pożyczkobiorców jest zazwyczaj obawa, że taki wydatek będzie miał zły wpływ na domowy budżet. Warto podkreślić jednak, że odpowiednio skonstruowany produkt finansowy doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy wydzielenie odpowiednio wysokich funduszy sprawia problem.

Dzięki rozłożeniu zobowiązania na okres aż 42 miesiące, pożyczka na narty od TAKTO Finanse cechuje się niską wysokością cyklicznego zobowiązania. Fakt ten sprawia, że wymarzona wycieczka z najbliższymi może być prostsza niż kiedykolwiek. Piękne wspomnienia rodzinnej podróży pozostanie z Tobą na wiele lat – z zaciągniętą na ten cel pożyczką będziesz mógł pożegnać się już po 40 tanich ratach.

12 000 zł – tyle może wynosić Twoja pożyczka na narty

Choć na zimowe szaleństwo można udać się zarówno w kultowe, oblegane kierunki turystyczne, jak i w mniej popularne destynacje, wyjazd rodziców z dziećmi może okazać się niebagatelnym wyzwaniem dla portfela. W TAKTO Finanse pożyczka na narty może wynosić nawet 12 000 zł, dzięki czemu bez trudu zaplanujesz niezapomnianą podróż.

Postaw na bezpiecznego pożyczkodawcę

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo umowy pożyczkowej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt finansowy pozbawiony był ukrytych kosztów, tajemniczych zapisów i drobnego druku. Jesteśmy częścią Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, posiadamy Certyfikat Audytu Etycznego i przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni