Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na nieplanowane wydatki

Zepsuty laptop, pęknięty ekran telefonu, awaria pralki, nagłe problemy ze zdrowiem, przeciekający dach czy uszkodzony samochód – wszystko to może przytrafić się w najmniej odpowiednim momencie i narazić nas na niespodziewane koszty. Konieczność poniesienia takich opłat jest szczególnie stresująca w momencie, gdy brakuje nam oszczędności. W obliczu kryzysowych sytuacji z pomocą przychodzi jednak pożyczka na nieplanowane wydatki.

Trudno przewidzieć zdarzenia takie jak choroba, wypadek czy awaria domowego sprzętu. Nawet jeśli przygotowujemy się na podobne sytuacje i dokładnie planujemy miesięczny budżet, pieniędzy na nieoczekiwany wydatek wciąż może zabraknąć. Aby poradzić sobie z brakiem gotówki i zażegnać kryzys, warto skorzystać z pożyczki na nieplanowane wydatki. Uzyskane środki przeznaczysz na dowolny cel.

Nie musisz decydować się na branie nadgodzin w pracy czy prosić członków rodziny o pomoc finansową. Pożyczka na nieplanowane wydatki zapewni Ci potrzebne pieniądze i pozwoli bez stresu wyjść z trudnej sytuacji. Płatność zobowiązania rozłożysz na dogodne raty, pasujące do Twoich dochodów. Pożyczka na niezaplanowane wydatki może zasilić Twoje konto również wtedy, gdy trafisz na wyjątkowo atrakcyjną zakupową okazję, np. wczasy last minute.

 

Elastyczna pożyczka na raty, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel

Kiedy potrzebujesz szybkiej gotówki, korzystnym rozwiązaniem będzie pożyczka pozabankowa w TAKTO Finanse. Kwotę zobowiązania i czas jego spłaty dostosujesz do swoich potrzeb i zarobków. Proponujemy Ci elastyczną pożyczkę na raty w wysokości do 12 000 złotych. Spłatę możesz rozłożyć nawet na 42 niskie raty, które nie będą stanowiły wyzwania dla Twojego domowego budżetu. Skorzystaj z finansowego wsparcia i przeznacz uzyskane środki na dowolny cel!

O pożyczkę pozabankową w TAKTO Finanse może ubiegać się każdy, kto ukończył 18 lat, ma dochód o wysokości minimum 500 zł i brak aktualnych zajęć komorniczych. Wniosek o potrzebne środki złożysz wygodnie przez internet lub telefon. W krótkim czasie zweryfikujemy Twoje zapytanie i przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twojej sytuacji finansowej. Chcemy, by spłata pożyczki była dla Ciebie bezpieczna i bezstresowa, dlatego sprawdzimy Twoje dane w BIK.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni