Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na nowy 2023 rok pozwoli Ci spełnić marzenia

Początek nowego roku to czas, w którym wielu z nas decyduje się zrealizować przekładane od dawna postanowienia i marzenia. Jednakże, realizacja części z nich wymaga od nas znaczących nakładów finansowych. Na szczęście, z pomocą może przyjść ekspresowa pożyczka na nowy 2023 rok, wyróżniająca się minimum formalności i korzystnymi warunkami spłaty. Dlaczego warto postawić na ofertę TAKTO Finanse?

Ekspresowa pożyczka na nowy 2023 rok pomaga realizować postanowienia noworoczne

Przekładany od dawna remont, zapis na kurs języka obcego czy wymarzony wyjazd za granicę – planowane przez nas postawienia z okazji nadejścia nowego roku przybierają najbardziej zróżnicowane formy. Niestety, wiele spośród najczęściej obieranych noworocznych planów łączy jeden wspólny mianownik – ich realizacja może okazać się niezwykle kosztowna.

Szybkiej realizacji przyjętych postanowień nie sprzyja również sama pora roku. Wiele osób wchodzi w kolejny rok ze znacznie uszczuplonymi oszczędnościami, które przeznaczyli na zakup prezentów dla najbliższych, organizację rodzinnych świąt czy wyjazd do dawno niewidzianych krewnych z zagranicy. Rozwiązaniem problemów ze zbyt napiętym budżetem na pierwsze tygodnie stycznia może być szybka i tania pożyczka na nowy 2023 rok, oferowana przez naszą firmę.

Pożyczka na nowy 2023 rok – dlaczego warto wybrać TAKTO Finanse?

Zastanawiasz się co sprawia, że pożyczka na nowy 2023 rok od TAKTO Finanse cieszy się dużą popularnością wśród osób szukających pozabankowych produktów finansowych? Wśród najważniejszych zalet, jakie zapewnia nasza pożyczka na nowy 2023 rok, warto wymienić m.in. duży limit maksymalny – nasi klienci mogą liczyć na nawet 12 000 złotych.

Warto podkreślić również dużą swobodę w zakresie przystosowania czasu na spłatę pożyczki do indywidualnych możliwości finansowych naszych klientów. Pożyczka na nowy 2023 rok marki TAKTO może opiewać na okres od 6 do aż 42 miesięcy, a wysokość miesięcznej płatności zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięczne. Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami i przekonaj się, dlaczego coraz więcej osób wybiera długoterminową pożyczkę pozabankową TAKTO Finanse.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni