Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na Nowy Rok 2022

Nowy Rok jest momentem, w którym określamy i zaczynamy realizować swoje cele na nadchodzące 12 miesięcy. Dla wielu osób 1 stycznia to świeży start i wstęp do podejmowania działań, które mają polepszyć ich życie. Uzbrojeni w motywację do działania zrywamy wówczas z nałogami, doskonalimy swój charakter, uczymy się czegoś nowego i decydujemy się na spełnienie marzeń. W realizacji wszystkich noworocznych postanowień może pomóc nam pożyczka na Nowy Rok 2022.

Pożyczka na Nowy Rok 2022 pomoże Ci spełnić zakładane cele

Organizacja świąt i Sylwestra okazuje się sporym wyzwaniem dla domowego budżetu. Często na początku roku zaczynamy też planować zimowe ferie. Wszystko to sprawia, że na realizację noworocznych postanowień i spełnianie marzeń może zabraknąć pieniędzy. Finansowe ograniczenia nie muszą być jednak przeszkodą w osiągnięciu zaplanowanych celów. Pożyczka na Nowy Rok 2022 podreperuje Twój budżet i pozwoli Ci zrealizować wszystkie plany – od zagranicznych podróży czy kupna samochodu po kursy językowe.

Po zakończeniu starego roku możesz rozpocząć wszystko od nowa. Zacznij uczyć się nowych rzeczy, zmień coś w swoim mieszkaniu, zadbaj o zdrowie, spraw sobie przyjemność. Zrealizuj to, o czym marzysz od dłuższego czasu. Pożyczka na Nowy Rok 2022 zapewni Ci środki na dowolny cel!

Łatwo dostępna pożyczka na raty przez internet

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na realizację planów albo nagłe wydatki? W TAKTO Finanse możesz ubiegać się o kwotę od 1000 do 12 000 złotych. Spłatę zobowiązania rozłożysz na tyle rat, ile potrzebujesz – od 6 do 42. Wysokość miesięcznej raty nie powinna stanowić wyzwania dla Twojego budżetu. Zobowiązanie spłacisz spokojnie i bez stresu. Co ważne, klienci terminowo zwracający pożyczone środki mogą liczyć na preferencyjne warunki finansowania w przyszłości.

Pożyczka ratalna w TAKTO Finanse jest dostępna dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, mają dochód w wysokości minimum 500 zł netto i brak niespłaconych zadłużeń. O środki możesz wnioskować przez internet lub telefon. Akceptujemy różne źródła dochodu i dopasowujemy naszą ofertę Twoich do finansowych możliwości. Po dopełnieniu wszystkich formalności pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni