Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na ocieplenie domu

Wysoka inflacja w połączeniu z rosnącymi cenami oraz znikomą dostępnością surowców opałowych sprawiły, że ponad 3 miliony Polaków patrzy na zbliżającą się zimą z dużym niepokojem. Jak przygotować się na nadchodzący sezon grzewczy i ograniczyć wydatki na poczet ogrzewania? Pożyczka na ocieplenie domu to inwestycja, która z pewnością przyniesie Ci wiele dalekosiężnych korzyści. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

 

Rosnące koszty ogrzewania a pożyczka na ocieplenie domu

Zdaniem wielu analityków, koszty sezonu grzewczego z przełomu 2022 i 2023 roku mogą okazać się o nawet kilkaset procent wyższe niż miało to miejsce w ubiegłym roku. Osoby, które ogrzewają swoje domy piecami, szukają różnych sposobów na wygospodarowanie niezbędnych oszczędności, które będzie trzeba przeznaczyć na zakup opału.

W jaki sposób trwale obniżyć uiszczane rachunki za ogrzewanie? Jednym z najskuteczniejszych, dalekosiężnych rozwiązań jest uczynienie domu bardziej energooszczędnym. Pożyczka na ocieplenie domu stanowi cenne wsparcie finansowe w planowaniu gruntownego remontu, obejmującego m.in. wymianę okien na bardziej szczelne czy skuteczną termoizolację, ograniczającą zjawisko utraty ciepła.

 

Co zrobić, jeśli pożyczka na ocieplenie domu okaże się niewystarczająca?

Choć pożyczka na ocieplenie domu od TAKTO Finanse może opiewać nawet na 12 000 złotych, kwota ta często stanowi zaledwie część niezbędnych na zaplanowane prace środków. Warto pamiętać jednak, że osoby decydujące się na gruntowną modernizację swojego domu, mogą liczyć na liczne programy pomocowe, obejmujące zarówno nieoprocentowane pożyczki, jak i bezzwrotne dotacje.

Planujesz zostać beneficjentem takiego dofinansowania, lecz obawiasz się, że szacowane koszty przekroczą Twoje możliwości? Pożyczka na ocieplenie domu od TAKTO Finanse znajduje się w zasięgu ręki. Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, zapoznaj się z opracowanym przez nas kalkulatorem pożyczkowym i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść Ci finansowanie pozabankowe, podzielone na dogodny okres od 6 do aż 42 raty.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni