Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na ogrzewanie domu – dlaczego warto ją rozważyć?

Nadchodzący sezon grzewczy budzi ogromny niepokój milionów polskich rodzin. Podwyżki cen materiałów opałowych rzędu kilkuset procent w skali roku to zaledwie jedno z piętrzących się wyzwań – kolejnym problemem jest niezwykle ograniczona dostępność tego typu surowców. Wiele osób, liczących na spadek cen, obawia się, że nie zdąży zgromadzić wystarczającego zapasu opału. Pożyczka na ogrzewanie domu to rozwiązanie, które może uchronić nas przed zbliżającą się wielkimi krokami zimą.

 

Czy pożyczka na ogrzewanie domu rozwiąże Twoje problemy?

Węgiel, ekogroszek, pellet, drewno… wszystkie surowce i materiały wykorzystywane do ogrzewania domów zanotowały bardzo znaczący wzrost cen. Pomimo uruchomionych programów rządowych oraz deklaracjom o przeciwdziałaniu wszelakim spekulacjom cenowym, problem niedostępności i wysokich cen opałów nasila się, a pożyczka na ogrzewanie domu staje się coraz popularniejsza.

 

Niepokój Polaków wywołują również nieustające problemy z dostępnością surowców w oficjalnych kanałach dystrybucyjnych. W mediach szeroko komentowane są warunki, w jakich funkcjonuje obecnie oficjalny sklep Polskiej Grupy Górniczej, oferującej zakup opału jedynie dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) po godzinie 16:00 – udostępniony do sprzedaży towar wyprzedaje się błyskawicznie, a osobom, które nie zdążyły zamówić odpowiedniego opału, pozostają składy i hurtownie.

 

Błyskawiczna pożyczka na ogrzewanie domu od TAKTO Finanse

Szukasz oferty, dzięki której będziesz mógł w stanie błyskawicznie zaopatrzyć się w niezbędne surowce jeszcze przed nadejściem zimy? Pożyczka na ogrzewanie domu od naszej firmy to oferta dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapewniamy ekspresową pożyczkę do nawet 12 000 złotych, którą możesz podzielić na dogodne dla siebie raty – okres spłaty można podzielić na okres od 6 do aż 42 miesiące. Nie chcesz, aby rosnące ceny surowców opałowych zrujnowały Twój domowy budżet? Wejdź na stronę TAKTO Finanse, zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i przekonaj się, w jaki sposób pożyczka na ogrzewanie domu może pomóc Ci przygotować się na nadchodzący sezon grzewczy.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni