Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na opał – optymalne rozwiązanie w nagłych sytuacjach

Węgiel, pellet, ekogroszek i drewno są obecnie towarem niezwykle deficytowym. Wprowadzone programy dopłat i ogłoszone prace nad wyeliminowaniem spekulacji nie rozwiązują jednak fundamentalnego problemu, z jakim zmagają się polskie rodziny – fizycznego braku surowców na rynku. Chcesz upewnić się, że nadchodząca zima nie zastanie Cię nieprzygotowanym? Pożyczka na opał od TAKTO Finanse może być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie.

 

Dlaczego pożyczka na opał może okazać się nieoceniona?

Koszty ogrzewania domu wzrosły w ujęciu rok do roku o nawet kilkaset procent. Tona węgla, której cena w 2021 roku oscylowała w granicach 800-1000 złotych, kosztuje obecnie od 3 000 do nawet 4 000 złotych. Dla ponad 3 milionów Polaków, korzystających obecnie z ogrzewania węglowego, podwyżka ta może przynieść katastrofalne skutki.

Osoby ogrzewające domy własnymi piecami są również zaniepokojone brakiem jasnych sygnałów, zwiastujących poprawę tej sytuacji. Jest wręcz przeciwnie – nie brakuje opinii, że cena surowców opałowych może dalej rosnąć. Aby zabezpieczyć się przed niepewną sytuacją na rynku, z pomocą może przyjść pożyczka na opał.

 

Ekspresowa pożyczka na opał od TAKTO Finanse

Oferowana przez nasza firmę pożyczka na opał może opiewać na dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do nawet 12 000 złotych. W trosce o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów, umożliwiliśmy podział podjętego zobowiązania na wybrany przez pożyczkobiorcę zakres czasowy, mogący wynosić od 6 do nawet 42 miesiące. Rozwiązanie to pozwala dostosować okres finansowania do możliwości domowego budżetu, nie narażając się przy tym na zbyt wysokie koszty.

Chcesz poznać więcej informacji na temat elastycznego produktu finansowego, jakim jest pożyczka na opał, oferowana przez naszą firmę? Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat oferty TAKTO Finanse. Nie zwlekaj – zapoznaj się z parametrami naszego kalkulatora pożyczkowego i zobacz, że pożyczka na opał od naszej firmy to rozwiązanie na Twoją kieszeń.

 

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni