Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na oświadczenie? Z TAKTO Finanse to możliwe, przekonaj się sam

Banki przed udzielenie finansowania dokładnie weryfikują historię kredytową swoich przyszłych klientów, a także wymagają zaświadczenia od pracodawcy o zyskiwanych przychodach, Firmy pozabankowe, takie jak TAKTO Finanse, podchodzą do swoich klientów bardziej liberalnie. Sprawdź na czym polega pożyczka na oświadczenie i jak ją uzyskać.

Pożyczka na oświadczenie na dowolny cel

Banki wymagają od swoich pożyczkobiorców przedstawienia celu, na który zaciągają kredyt. Natomiast decydując się na pożyczkę na oświadczenie od TAKTO Finanse, nie musisz zdradzać powodów, dla których potrzebujesz dodatkowych środków. Najczęstsze sytuacje, w których nieodzowną pomocą staje się zastrzyk dodatkowej gotówki, to:

Pożyczka na oświadczenie – jakie źródła dochodów akceptujemy?

Biorąc pożyczkę na oświadczenie, nie musisz przedstawiać zaświadczeń od pracodawcy, ale możesz zostać poproszony o przedstawienie wyciągu z banku lub inną formę potwierdzenia. Staramy się dopasować naszą ofertę do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego akceptujemy wiele źródeł dochodów, między innymi wpływy pochodzące z:

Pożyczka na oświadczenie w wygodnym systemie ratalnym

Pożyczka na oświadczenie od TAKTO Finanse może wynieść nawet 12 tysięcy złotych, które nasi doradcy finansowi rozbiją na 40 niskich, wygodnych do spłacenia rat. Finansowanie możesz przeznaczyć na dowolne wydatki. Wejdź na naszą stronę główną, wybierz interesującą Cię kwotę pomocy, wypełnij krótki wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową. Jeżeli ocenimy Twoją aplikację pozytywnie – gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni