Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

 

Pożyczka na paszport

Pożyczka na paszport – co zrobić, gdy nie masz dowodu osobistego?

Chociaż pytanie o możliwość zaciągnięcia pożyczki na paszport dla wielu wydaje się nieoczywiste, to często jest ono kierowane do naszych konsultantów. Oferty kredytów pozabankowych są przeznaczone dla osób, na które spadły nagłe wydatki. W takich sytuacjach nierzadko okazuje się, że dowód osobisty jest nieważny lub trwa oczekiwanie na wyrobienie nowego dokumentu. Podobne wątpliwości mają obcokrajowcy, których liczba w Polsce wciąż rośnie.

Czym można potwierdzić swoją tożsamość?

TAKTO Finanse jako prywatny podmiot kieruje się własnymi zasadami udzielania wsparcia. Klienci doceniają nasze indywidualne podejście do przyznawania finansowania. Dlatego wielu z nich przewiduje, że pożyczka na paszport jest możliwa. Niestety, dokument ten nie zawiera jednak wszystkich danych koniecznych do zawarcia umowy, dlatego nie wypłacamy pieniędzy ludziom nieposiadającym dowodu osobistego.

Co zrobić, gdy dowód stracił ważność albo został skradziony? Czy w takich przypadkach możliwa jest pożyczka na paszport? A może wystarczy zaświadczenie informujące o tym, że jesteśmy w trakcie wyrabiania nowego dowodu? Niestety, ważny dowód osobisty to jedyny dokument pozwalający na potwierdzenie tożsamości i weryfikację danych. Poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL na etapie składania wniosku konieczne jest podanie numeru dowodu osobistego. Zawarcie wspomnianych informacji w wypełnianym formularzu umożliwia przesłanie wniosku o pierwszą pożyczkę.

Pożyczka na paszport – nie wszystkie drzwi są zamknięte

Brak dowodu osobistego będzie mniejszym problemem dla tych, którzy wcześniej korzystali z naszych usług. Ze względu na przebytą wcześniej weryfikację danych i wgląd do historii Klienta jesteśmy w stanie udzielić kolejnej pożyczki. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to pożyczka na paszport. O jej udzieleniu decydują bowiem dokumenty złożone wcześniej.

Pożyczka na dowód, a nie na paszport – jakie dokumenty potrzebne do złożenia wniosku?

Jeżeli pożyczka na paszport nie jest możliwa, to jakie dokumenty trzeba przygotować, by wnioskować o dodatkowe środki? Jak wspomnieliśmy wcześniej, dowód osobisty będzie potrzebny do wypełnienia tych pól w formularzu, które zapewnią nam informacje na temat Twojej tożsamości. 

Na etapie składania wniosku o pożyczkę nie musisz dostarczać nam żadnych innych dokumentów. Nie wymagamy od Ciebie zaświadczenia od pracodawcy o zarobkach. Wystarczy oświadczenie o dochodach, czyli podanie w formularzu informacji na temat Twojego miesięcznego dochodu netto. Gdy prześlesz uzupełniony wniosek, zweryfikujemy Twoją tożsamość oraz sytuację finansową i szybko skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia konkretnej oferty i dopełnienia pozostałych formalności.

Indywidualny harmonogram spłat

Klienci, którym zostanie udzielona pożyczka, mogą liczyć na wygodne warunki, dostosowane do ich indywidualnej sytuacji majątkowej. Pożyczka na paszport daje możliwość długoterminowej spłaty zobowiązania. Oferta TAKTO Finanse to gwarancja stałych i niskich rat przez okres 42 miesiące. Dzięki temu Klient nie obciąża swojego budżetu. Właściwe zaplanowanie harmonogramu spłaty nie tylko zmniejsza ryzyko utraty płynności finansowej w przyszłości, ale również pozwala wnioskować o większą sumę pieniędzy.

Bezpieczeństwo i przejrzystość umów

Pożyczka na paszport nie jest możliwa, ponieważ jako podmiot finansowy dbamy o to, aby działać zgodnie z literą prawa. Przepisy są po to, by chronić interesy zarówno podmiotów finansowych, jak i Klientów. Dzielność TAKTO Finanse podlega regulacjom prawnym, wśród których najważniejszym zbiorem przepisów jest Ustawa o kredycie konsumenckim. Jest ona gwarancją etycznych praktyk biznesowych w zakresie finansowania pożyczek oraz określa warunki proponowanych przez nas ofert.

Pożyczka na paszport i bez weryfikacji w bazach takich jak BIK? To raczej niemożliwe. Jeśli nawet udaje się znaleźć takie oferty, ostatecznie okazują się one niezbyt korzystne dla pożyczkobiorców. Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i chcemy aby spłata pożyczki była dla Ciebie bezproblemowa – zanim powierzymy Ci pieniądze, musimy potwierdzić Twoją tożsamość i dowiedzieć się więcej o Twojej sytuacji finansowej. Dzięki temu dostosujemy ofertę do Twoich możliwości i zapobiegniemy zwiększaniu zadłużenia.

Elastyczna oferta pomocy

Oferujemy nawet do 12 000 złotych gotówki, która jest dostępna na koncie klienta po kilkunastu minutach. Długoterminowy harmonogram spłat pozwala na obniżenie rat. Wpływa również pozytywnie na bezpieczeństwo finansowe Klienta.

Pilnie potrzebujesz pieniędzy, ale obawiasz się, że przeszkodą w uzyskaniu środków będzie młody wiek? Choć pożyczka na paszport jest niedostępna, możesz otrzymać ją na dowód osobisty. Musisz jednak posiadać jakiś dochód w wysokości przynajmniej 500 złotych miesięcznie. Akceptujemy różne źródła dochodów.

W przeszłości przydarzyły Ci się problemy finansowe i znajdujesz się na liście dłużników? Wciąż możesz ubiegać się o pożyczkę. Jeśli nie masz niespłaconych długów i spełniasz pozostałe warunki, wypełnij formularz i ubiegaj się o potrzebne środki!

Choć pożyczka na paszport nie jest możliwa, udzielimy Ci jej na dowód osobisty. Złóż wniosek przez internet lub telefon. Jesteś osobą w młodym wieku albo obawiasz się, że dawne zadłużenia przekreślą Twoje szanse na uzyskanie finansowania? Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w trudnej sytuacji.


Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni