Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy można wziąć pożyczkę na PESEL w TAKTO Finanse?

Pożyczka na PESEL to idealna forma finansowania dla osób, którym zależy na minimalnych formalnościach oraz szybkiej decyzji kredytowej, po której dojdzie do natychmiastowego przelewu środków na konto. Ale czy tego typu pomoc jest bezpieczna? I czy rzeczywiście wymaga jedynie podania numeru PESEL przy składaniu wniosku? Sprawdźmy.

Co oznacza skrót PESEL i dlaczego jest tak ważny?

Numer PESEL jest przypisany osobie fizycznej i składa się z 11 cyfr, które zawierają; datę urodzenia, numer porządkowy, symbol płci i liczbę kontrolną. Co więcej, system PESEL zawiera również informację o stanie cywilnym, imieniu, nazwisku, obywatelstwie, adresie zameldowania, a także numerze dowodu osobistego. Do szczegółowych informacji mają jednak dostęp jedynie uprawnione organy, takie jak policja czy prokuratura.

Czym jest pożyczka na PESEL?

Pożyczka na PESEL to szybka forma pomocy finansowej zakładająca minimum formalności. Należy jednak pamiętać, że przestępcy zajmujący się wyłudzaniem kredytów gotówkowych często posługują się fałszywymi, skradzionymi dokumentami, za pomocą których ubiegają się o finansowanie obciążające okradzionego nieszczęśnika. Dlatego rzetelne firmy pozabankowe sprawdzają swoich klientów przy pomocy dodatkowych zabezpieczeń.

W TAKTO Finanse weryfikujemy tożsamość przyszłego pożyczkobiorcy, aby upewnić się, że obie strony umowy będą właściwie chronione. Sprawdzamy obecność wpisów w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazach takich jak: BIK, FWWI i PWIP, ERIF, BIG InfoMonitor, KBIG czy rejestr PESEL.

Bezpieczna pożyczka na PESEL od TAKTO Finanse

Potrzebujesz środków na spłatę bieżących zobowiązań lub rozwój? Nasz produkt finansowy z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Jedyne wymagane przez nas dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie na temat dochodów.

Udzielamy pożyczki na PESEL w wysokości do 12 tysięcy złotych, a zobowiązanie rozbijamy na 40 niskich i komfortowych do spłacenia rat. Nie musisz obawiać się o nadmierne obciążenie domowego budżetu. Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie głównej, a decyzję o przyznaniu wsparcia otrzymasz nawet w 15 minut po złożeniu wniosku.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni