Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na PIT – jak ją otrzymać?

W życiu zdarzają się nieprzewidziane wydatki. Uzyskanie kredytu wymaga zaświadczenia, które potwierdza zarobki z ostatnich miesięcy. Dla wielu Klientów jest to krępujący moment, w którym kłopoty finansowe przestają być tajemnicą. Pożyczka na PIT to finansowe wsparcie bez względu na to, jakie wydatki zamierza sfinansować Klient.

Pożyczka na PIT – elastyczne rozwiązanie dla każdego

W TAKTO Finanse wiemy, jak różne potrafią być okoliczności, w których znajdują się nasi Klienci. Dlatego stworzyliśmy ofertę, która nie wyklucza nikogo. Pożyczka na PIT udzielana jest na podstawie indywidualnej oceny sytuacji materialnej każdego zainteresowanego. Ze względu na długi okres spłaty jesteśmy w stanie zaoferować nawet 12 000 złotych gotówki. Za sprawą równych i niskich rat, spłacanych przez 42 miesiące, zobowiązanie nie będzie obciążać domowego budżetu. Możesz zatem pożegnać swoje kłopoty bez ryzyka utraty płynności finansowej w przyszłości.

Przejrzyste warunki

W sektorze finansów najważniejszym elementem współpracy z Klientem jest zaufanie. Dlatego też podpisywana umowa jest transparentna i jasna. Nasze uczciwe działania biznesowe zostały nagrodzone wieloma certyfikatami – do najważniejszych z nich należy wyróżnienie Odpowiedzialny Pożyczkodawca oraz Certyfikat Audytu Etycznego.

Na naszej stronie internetowej znajduje się kalkulator pożyczkowy, pozwalający poznać koszty oraz warunki udzielanego wsparcia. Pożyczka na PIT jest pozbawiona niejasnych zapisów i kruczków prawnych. Jej warunki regulowane są przez Ustawę o nadzorze na rynku finansowym oraz Ustawę o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy prawa dają konsumentom dodatkową gwarancję bezpieczeństwa względem podjętych zobowiązań.

Pożyczka na PIT – co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Nasi Klienci wiedzą, że uzyskanie finansowego wsparcia w TAKTO Finanse jest możliwe nawet w trudnych sytuacjach majątkowych. Uprościliśmy procedury wnioskowania o pożyczkę, dzięki czemu gotówka szybciej trafia na konto zainteresowanych. Przy składaniu wniosku konieczne jest posiadanie dowodu osobistego oraz dokumentów potwierdzających stabilność dochodów. Nie trzeba wychodzić w domu, aby dowiedzieć się, czy pożyczka na PIT zostanie udzielona.

W TAKTO Finanse dajemy możliwość złożenia wniosku przez internet. Wystarczy jedynie smartfon lub komputer, aby szybko uzyskać dodatkową gotówkę. Decyzje podejmujemy w kilkanaście minut, dzięki czemu Klienci mogą błyskawicznie rozwiązać swoje problemy finansowe. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Skontaktuj się z doradcami Klienta TAKTO i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni