Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Modnie i wygodnie z pożyczką na plecak

Kolejny rok szkolny za pasem – dzieci cieszą się z powrotu do szkół, a rodzice zamartwiają kolejnymi wydatkami na wyprawkę, której podstawą jest szkolny plecak. Jest to bardzo newralgiczny punkt szkolnego wyposażenia, ponieważ od niego zależy nie tylko komfort dziecka w drodze do szkoły, ale też zdrowie jego pleców, które w młodym wieku wciąż się kształtują i dlatego są bardzo podatne na zwyrodnienia.

Dobry, markowy plecak szkolny, jak np. fjallraven kanken może kosztować nawet 200-300 złotych – to spory wydatek, jednak niezbędny, jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku zachować zdrowe plecy. Jak go sfinansować, kiedy nadszarpnięty wakacjami budżet i tak musisz spożytkować na podręczniki, zeszyty i inne szkolne akcesoria? Z pomocą przychodzi pożyczka na plecak.

Pożyczka na plecak – dlaczego warto?

Inwestując w dobry plecak szkolny, inwestujesz de facto w zdrowie swojego dziecka. Wiele mówi się o tym, w drodze do szkoły dzieci są przeciążone podręcznikami i zeszytami, jednak na tym polu niewiele można zdziałać. Rozwiązaniem jest ergonomiczny plecak, przystosowany do anatomii pleców ucznia. Dzięki niemu Twoja pociecha nie narazi się na ból lub problemy z plecami. Warto postawić też na pojemny model, w którym zmieszczą się wszystkie podręczniki, strój na WF, śniadaniówka i reszta szkolnych przyborów.

Na szczęście pożyczka na plecak nie musi obciążać domowego budżetu, który po wakacjach i na początku roku szkolnego zwykle jest dość napięty. Gotówka pozwoli Ci kupić dziecku dobry plecak, który ze względu na jakość i ergonomię posłuży mu przez co najmniej kilka lat edukacji. W ten sposób nie będzie potrzebowało nowego co roku.

Pożyczka na plecak od TAKTO Finanse – zobacz, co zyskasz

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie! Jeśli Twoje dziecko potrzebuje nowego tornistra, już teraz złóż wniosek o pożyczkę na plecak.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni