Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na podstawie wpływów na konto – co trzeba wiedzieć?

Przeniesienie usług kredytowych do internetu umożliwia proponowanie Klientom coraz wygodniejszych ofert. Pożyczka na podstawie wpływów na konto jest wynikiem zmniejszenia formalności potrzebnych do otrzymania pieniędzy. Część wymogów wynika jednak regulacji prawnych. Dlatego, by uzyskać pieniądze trzeba przygotować odpowiednie dokumenty.

Czym jest pożyczka na podstawie wpływów na konto?

Jest to wsparcie gotówkowe, które charakteryzuje się szybkim podjęciem decyzji o udzieleniu pieniędzy. Pożyczka na podstawie wpływów na konto jest rozłożona na długi okres spłaty. Podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych, rata powiększona jest o należne odsetki oraz koszty związane z jej udzieleniem. Harmonogram spłaty rozłożony jest na 42 miesiące, co gwarantuje niską ratę i brak ryzyka niewypłacalności. Ponadto obniżenie miesięcznego zobowiązania pozwala na zaciągnięcie większej kwoty. TAKTO Finsane oferuje pożyczki w wysokości nawet do 6000 złotych.

Wyciąg bankowy to jeden z dokumentów potrzebnych do uzyskania pieniędzy

W TAKTO Finanse do każdego wniosku podchodzimy indywidualnie. Dlatego wielu naszych Klientów jest przekonanych, że weryfikacja dochodów możliwa jest wyłącznie na podstawie wydruków z historii konta bankowego.

Sektor usług finansowych podlega jednak licznym regulacjom prawnym. Zapewniają one bezpieczeństwo obu stronom umowy oraz determinują warunki uzyskania gotówki. Pożyczka na podstawie wpływów na konto jest możliwa dopiero po okazaniu dowodu osobistego, który jest konieczny do finalizacji zobowiązania. Nie mniej istotnym elementem są również dokumenty poświadczające status zatrudnienia osoby zainteresowanej.

Pożyczka bez wychodzenia z domu

W celu uproszenia drogi do uzyskania gotówki nie tylko uprosiliśmy procedury formalne, ale również stworzyliśmy możliwość zaciągnięcia zobowiązania przez internet. Pożyczka na podstawie wpływów na konto dostępna jest poprzez smartfon lub komputer. Brak konieczności wychodzenia z domu to jeden z naszych sposobów na podniesienie jakości obsługi klienta. Wniosek złożony online rozpatrywany jest w kilka minut, dzięki czemu Klienci nie muszą godzinami czekać na pieniądze.

Pewne wsparcie w nagłych sytuacjach

TAKTO Finanse to przedsiębiorstwo założone w 2012 roku. Naszą misją jest udzielanie szybkich pożyczek, które pomogą sfinansować niespodziewane wydatki. W trosce o bezpieczeństwo finansowe Klientów spłata zobowiązania rozłożona jest na 42 miesiące. Dzięki temu rata nie obciąża domowego budżetu, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 złotych. Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby uzyskać więcej informacji.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni