Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na pompę ciepła, czyli jak ograniczyć ponoszone wydatki?

Podwyżki cen energii elektrycznej, surowców grzewczych oraz gazu to jedne z najważniejszych czynników, mających wpływ na domowe budżety Polaków na przestrzeni ostatniego roku. W obliczu wielokrotnie wyższych wydatków na poczet ogrzewania, wiele rodzin zaczęło uważnie przyglądać się możliwościom ograniczenia wydatków eksploatacyjnych poprzez inwestycję w zróżnicowane źródła odnawialne energii. Dlaczego pożyczka na pompę ciepła to dobra inwestycja?

Dlaczego pożyczka na pompę ciepła to dobre rozwiązanie?

Pożyczka na pompę ciepła to inwestycja, która z pewnością przyniesie wieloletnie oszczędności w długiej perspektywie czasowej. Na czym polega zasada działania tejże instalacji? Nowoczesne pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które pozyskują energię ze środowiska, oddając ją do ciepłej wody użytkowej oraz instalacji centralnego ogrzewania. To konstrukcje wysoce ekologiczne, które pozyskują ze środowiska nawet 75% potrzebnej energii – dostarczają one znaczną część niezbędnej energii, ograniczając ilość emitowanych zanieczyszczeń.

Funkcjonalność pomp ciepła jest niezwykle zbliżona do kotłów gazowych oraz pozostałych instalacji zasilanych innymi paliwami stałymi. Jak duża może być efektywność pomp ciepła? Jej wydajność jest zależna przede wszystkim od sposobu, w jaki instalacja pozyskuje energię z otaczającego ją środowiska. Na przestrzeni ostatnich sezonów, szczególną popularnością inwestorów cieszą się pompy ciepła powietrze-woda, które odzyskują ciepło z powietrza – instalacje te mogą pracować w skrajnie nieprzyjaznej temperaturze, wynoszącej nawet -28 stopni Celsjusza.

Pożyczka na pompę ciepła od TAKTO Finanse

Planujesz gruntowny remont domu, lecz nie jesteś pewien czy posiadane oszczędności okażą się wystarczające? Już dziś zapoznaj z ofertą marki TAKTO Finanse – zapewniamy nawet 12 000 złotych, podzielone na okres od 6 do 42 miesięcy. Rozwiązanie to pozwala dopasować wysokość miesięcznej raty do możliwości domowego budżetu, i sprawia, że pożyczka na pompę ciepła szybko przyniesie nam spodziewane oszczędności.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni