Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na powrót do szkoły od TAKTO Finanse

1 września zbliża się wielkimi krokami – rozpoczynający się rok szkolny stanowi spore wyzwanie dla portfeli rodziców. W jaki sposób przygotować się na szereg kosztów, związanych z koniecznością skompletowania wyprawki dla dzieci? Rozwiązaniem tego problemu może być natychmiastowa pożyczka na powrót do szkoły od naszej firmy.

 

Pożyczka na powrót do szkoły może być przeznaczona na dowolny cel

Szkolna wyprawka to nie tylko piórniki, przybory do pisania czy szeroko pojęte artykuły papiernicze. Wydatki, związane z powrotem dzieci i nastolatków do szkół, mogą dotyczyć również m.in. ubrań, niezbędnych urządzeń elektronicznych, a nawet pomniejszego remontu. Nierzadko okazuje się jednak, że zakładane przez nas pierwotnie koszty znacząco odbiegają od rzeczywistości.

Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem zdaje się być rozłożenie wydatków w czasie, zaczynając od tych najpilniejszych, odkładając te zbędne na sam koniec. Jak powinniśmy zareagować, jeśli wszystkie zaplanowane wydatki jawią się jako równie pilne? Z pomocą przychodzi wówczas szybka pożyczka na powrót do szkoły od naszej firmy, zapewniająca rodzicom błyskawiczną pomoc finansową w tym trudnym przedsięwzięciu.

 

Jaka powinna być optymalna pożyczka na powrót do szkoły?

Doskonale rozumiemy, że każda rodzina mierzy się z innymi wyzwaniami finansowymi. Nieustannie pracujemy nad tym, aby oferowana przez nas pożyczka na powrót do szkoły odpowiadała na wszystkie potrzeby zgłaszających się do nas wnioskodawców. Oferujemy długoterminowe produkty finansowe w wysokości od 1 000 do 12 000 złotych, które z pewnością pokryją wszystkie pilne wydatki.

 

Dbamy również o to, aby zapewnić naszym klientom dogodne warunki spłaty. Proponowana przez nas pożyczka na powrót do szkoły może być podzielona na okres od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w nawet najbardziej napiętym domowym budżecie. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami finansowymi i przekonaj się, że pożyczka długoterminowa od TAKTO Finanse to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni