Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

 

Twoja pralka zepsuła się w stopniu, który uniemożliwia jej naprawę? Nie posiadasz wystarczająco dużych oszczędności, aby zamówić od ręki nowy model? Pożyczka na pralkę od TAKTO Finanse to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Dlaczego warto wnioskować o dodatkowe środki właśnie u nas?

 

Pożyczka na pralkę błyskawicznie trafi na Twoje konto

Każdy z nas może stanąć przed podbramkową sytuacją, w której dodatkowe środki będą mu potrzebne natychmiast. Konieczność zakupu nowej pralki to bez wątpienia jedna z takich sytuacji. Choć część osób będzie w stanie wytrzymać kilka dni bez możliwości zrobienia prania, komfortu tego nie mają m.in. rodzice małych dzieci, którzy nierzadko są zmuszeni wykonywać pranie częściej niż raz dziennie.

Tak częsta eksploatacja pralki sprawia, że jest ona znacznie bardziej narażona na odmówienie posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. W takiej sytuacji nieoceniona może okazać się ekspresowa pożyczka na pralkę od naszej firmy, która trafi na wskazane konto bankowe już w kilkanaście minut od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez naszego specjalistę.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doskonale rozumiemy, że zgłaszającym się do nas klientom zależy zarówno na błyskawicznym czasie otrzymania środków, jak i elastycznej spłacie zaciągniętego zobowiązania. Osoby, Pożyczka na pralkę od TAKTO Finanse może opiewać nawet na 12 000 złotych, dzięki czemu bez trudu wymienimy ją na nawet najbardziej zaawansowany model, bez trudu dobierając do niej np. pasującą suszarkę. Co więcej, oferujemy rozłożenie spłaty na nawet 40 niskich, miesięcznych rat, co pozwoli nam spłacić podjęte zobowiązanie bez obaw o nadmierne naruszenie domowego budżetu.

Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć proces pożyczkowy dla osób, które w przeszłości wykazały się sumiennością i rzetelnością podczas spłacania dotychczasowych zobowiązań. Uruchomiona przez nas kampania „Doceniamy najlepszych” zapewnia niższe raty miesięczne, uproszczone formalności pozyskania środków oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych wakacji kredytowych. Złóż internetowy wniosek o dodatkowe środki i przekonaj się, że pożyczka na pralkę to oferta w sam raz dla Ciebie.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni