Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na prawo jazdy od TAKTO Finanse

Marzysz o większej mobilności jaką daje posiadanie i prowadzenie własnego auta, ale brakuje Ci funduszy? Z pożyczką na prawo jazdy Twoje cele są na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się, czy możesz ubiegać się o dodatkową gotówkę od TAKTO Finanse i na co należy wydać pieniądze.

 

Pożyczka na prawo jazdy – na co ją przeznaczysz?

Wyrobienie dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem wiąże się z wieloma wydatkami, z którymi łatwo sobie poradzić dysponując pożyczką na prawo jazdy.

Ostateczna cena zależy od miejsca zamieszkania, rodzaju kursu, a także konieczności wykupienia dodatkowych godzin jazdy. Według danych na styczeń 2022 roku, koszty za wyrobienie prawa jazdy kategorii B prezentują się następująco:

Średni łączny koszt wynosi zatem 3000 zł. Dodatkowo, jeśli zamierzasz starać się o prawo jazdy w kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D bądź D+E, musisz przedstawić orzeczenie od psychologa o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

Pożyczka na prawo jazdy może być również przeznaczona na zakup pierwszego samochodu, opłacenie składek ubezpieczeniowych czy zainwestowanie w gadżety poprawiające komfort jazdy.

 

Jakie warunki należy spełnić, ubiegając się o pożyczkę na prawo jazdy?

Pożyczka na prawo jazdy od TAKTO Finanse to niezwykle komfortowa forma wsparcia. Wszystkich formalności można dopełnić nie ruszając się z domu. Umowę z pożyczkobiorcami zawieramy przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy dokumenty pod wskazany adres. O dodatkowe środki mogą ubiegać się osoby, które:

 

Sięgnij po pożyczkę na prawo jazdy od TAKTO Finanse

Weź marzenia we własne ręce z pożyczką na prawo jazdy od TAKTO Finanse. Nasz produkt finansowy to maksymalnie 12 tysięcy złotych wsparcia, które rozłożymy na 40 niskich i komfortowych do spłacenia rat. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i aplikuj już dziś – po akceptacji wniosku gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w kwadrans.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni