Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na raty bez BIK – czy to możliwe?

Pilnie potrzebujesz gotówki, która pomoże Ci wyjść z chwilowego kryzysu? Potrzebujesz gotówki na codzienne zobowiązania? Zastanawiasz się czy pożyczka na raty bez BIK jest możliwa? W tej sytuacji pożyczka na raty z dłuższym okresem spłat może okazać się lepszym rozwiązaniem.

Pożyczka na raty bez BIK – Twoja historia kredytowa ma znaczenie

Niezależnie od tego czy decydujemy się na kredyt w baku, czy też pożyczkę pozabankowa naszą uwagę powinny zwrócić warunki jakie trzeba spełnić. Nasza historia kredytowa ma znaczenie w obu przypadkach. Sprawdzenie pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej to ochrona obu stron.

Każda instytucja finansowa działająca zgodnie ze standardami zadba o sprawdzenie historii kredytowej, co umożliwi kolejnym kredytodawcom wgląd do naszej historii kredytowej i pozwoli ocenić zdolność do spłacania kolejnych zobowiązań. Pożyczka na raty bez BIK w sprawdzonych i rzetelnych instytucjach finansowych nie będzie możliwa.

Gdy potrzebujemy mniejszej kwoty dobrym pomysłem jest pożyczka na raty z dłuższym okresem spłaty. Pożyczka taka jest udzielana według procedury znacznie bardziej uproszczonej niż ta, którą banki stosują przy udzielaniu kredytów. Czego potrzebujesz? Dowodu osobistego – przyznanie pożyczki na raty wiąże się z weryfikacją danych osobowych.

Pożyczka na raty w TAKTO Finanse – bezpiecznie i szybko

Nie pozwól, by losowe zdarzenie doprowadziło Cię do poważnych problemów finansowych. Gdy już wiesz, że pożyczka na raty bez BIK to nie jest rozwiązanie bezpieczne, możesz zwrócić się o pomoc do TAKTO Finanse.

Spłatę pożyczki rozkładamy nawet na 40 wygodnych rat, które nie będą stanowić obciążenia dla domowego miesięcznego budżetu.

Zdarzenia losowe, które wymagają posiadania gotówki, mogą spotkać każdego, także tych, którzy mają już zobowiązania finansowe wobec banków. Dzięki naszym pożyczkom rozwiążesz swoje problemy – wystarczy, że wypełnisz prosty wniosek online, a pożyczka od TAKTO Finanse wzmocni Twój domowy budżet.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni