Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na raty dla bezrobotnych od TAKTO Finanse

Każdy chociaż raz w życiu znalazł się w sytuacji, kiedy nagle musiał wydać dużą sumę pieniędzy na niespodziewane wydatki. Zepsuta pralka, przeciekający kran, auto, które nie chce odpalić, a może wycieczka szkolna dziecka? To tylko niektóre z wydarzeń, które potrafią mocno nadszarpnąć domowy budżet, tym bardziej, jeśli obecnie jesteśmy bez pracy. Pożyczka na raty dla bezrobotnych to produkt stworzony z myślą o rozwiązywaniu wymienionych problemów.

Pożyczka na raty dla bezrobotnych – jakie źródła finansowania akceptujemy?

W przeciwieństwie do banków, firmy pozabankowe zazwyczaj bardziej liberalnie podchodzą do sytuacji finansowej swoich klientów i nie wymagają tak dużej ilości zaświadczeń czy wysokich zarobków. Tak właśnie jest w TAKTO Finanse, akceptujemy różne źródła dochodów, muszą jedynie wynosić minimum 500 zł miesięcznie. Przyjmujemy zaświadczenia o wpływach pochodzących z m.in.:

Nie wymagamy przedkładania umowy o pracę czy zaświadczeń od pracodawcy. Nasza pożyczka na raty dla bezrobotnych jest dostępna dla wszystkich, którzy posiadają polskie konto w banku, numer telefonu, ważny dowód osobisty, stałe zameldowanie na terenie polski, adres e-mail oraz dostęp do internetu.

Szybka i bezpieczna pożyczka na raty dla bezrobotnych

Zastanawiasz się, jak sprawdzić czy pożyczka na raty dla bezrobotnych, o którą chcesz się ubiegać, jest bezpieczna? W TAKTO Finanse dokładamy wszelkich starań, żeby interesy naszych przyszłych klientów były należycie zabezpieczone. Dlatego przed udzieleniem finansowania sprawdzamy pożyczkobiorców w rejestrach długów – BIK, BIG oraz ERIF. Upewniamy się w ten sposób, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie i nie wpadniesz w spiralę zadłużeń. Co więcej, naszą rzetelność potwierdzają certyfikaty branżowe, wydane przez Audyt Etyczny oraz Loan Magazine.

Pożyczka na raty dla bezrobotnych może wynieść od 1 do 12 tysięcy złotych, które nasi doradcy finansowi rozłożą na 40 równych rat. Długi okres spłaty sprawia, że nie musisz martwić się o wydatki przekraczające Twoje możliwości finansowe w przyszłych miesiącach. Już dziś wypełnij krótki wniosek dostępny na stronie głównej i ciesz się z dodatkowej gotówki nawet w 15 minut po zaakceptowaniu aplikacji.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni