Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na remont od TAKTO Finanse

Planujesz przeprowadzić odkładane od dawna odświeżenie pokoju? Dopadła Cię niespodziewana awaria, której usunięcie wymaga większych nakładów gotówki? Pożyczka na remont od firmy TAKTO jest rozwiązaniem, którego szukasz. Oferujemy produkt finansowy w wysokości aż 12 000 złotych, który rozkładamy na 40 niskich, wygodnych rat.

Nasza pożyczka na remont trafi na Twoje konto nawet w kwadrans

Zalana podłoga, uszkodzona elektryka czy stłuczona kabina prysznicowa to tylko kilka z wielu możliwych wypadków, w których nieodzowna może okazać się błyskawiczna pożyczka na remont. W sytuacji, gdy prac remontowych nie można odłożyć w czasie, produkt finansowy naszej firmy może trafić do Ciebie już w 15 minut od wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej.

Tak szybki czas rozpatrywania złożonego wniosku sprawia, że wszystkie niezbędne do prac budowlanych narzędzia i wyposażenie będziesz mógł zamówić jeszcze tego samego dnia. Pożyczka na remont od TAKTO Finanse pomoże Ci błyskawicznie uporać się z niespodziewanymi wydatkami i zaplanować wszystkie niezbędne prace.

Pożyczka na remont od 1 000 do nawet 12 000 złotych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prace budowlano-remontowe mogą okazać się niezwykle kosztowne. Nasz produkt finansowy jest dostosowany zarówno do potrzeb osób, planujących gruntowną reorganizację, jak i drobną kosmetykę swoich czterech kątów. Pożyczka na remont od TAKTO Finanse zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie, dzięki czemu bez trudu będziesz mógł uwzględnić ją w domowym budżecie.

Postaw na bezpieczeństwo

Jednym z najważniejszych kryteriów korzystnej oferty finansowej jest wiarygodność firmy, świadczącej pozabankowe usługi pożyczkowej. Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – organizacja ta zrzesza pożyczkodawców, który świadczą swoje usługi w oparciu o wyśrubowane wytyczne i normy, a ich umowy nie zawierają niejasnych zapisów, ukrytych kosztów i gwiazdek. Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse i przekonaj się, że pożyczka na remont może być zarówno tania, jak i bezpieczna.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni