Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na rentę – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Seniorzy to grupa społeczna bardzo często wykluczona z rynku usług finansowych. Ze względu na zaawansowany wiek i niskie dochody osoby starsze mają trudność w zaciągnięciu kredytów, pozwalających na uregulowanie pilnych wydatków. Nie bez znaczenia jest też dostępność ofert. Osoby starsze, które mają trudności w poruszaniu się, często nie decydują się na wizytę w placówkach instytucji, które mogłyby im pomóc. Pożyczka na rentę to wyjście naprzeciw potrzebom tej grupy osób.

Pożyczka na rentę – komfort i bezpieczeństwo

W TAKTO Finanse wierzymy, że wsparcie finansowe powinno rozwiązywać bieżące problemy bez narażania przyszłości finansowej Klienta. Dlatego zobowiązania rozkładamy na aż 42 miesięcznych raty. Zabieg ten pozwala obniżyć ich miesięczną wysokość oraz podnieść maksymalną kwotę pożyczki do 12 000 złotych.

Pożyczka na rentę nie zawiera ukrytych opłat, a wszystkie koszty są jasno przedstawione w kalkulatorze, wbudowanym w naszą stronę internetową. Precyzyjnie informuje on o wysokości raty, kosztach udzielenia pożyczki oraz odsetkach, które składają się na całość zobowiązania.

Komfort pożyczek w TAKTO Finanse zapewnia przede wszystkim wysoka jakość obsługi Klienta. Cały proces realizowany jest w całości przez internet. Wniosek pożyczkowy znajduje się na naszej stronie internetowej – aby sięgnąć po dodatkowe środki, wystarczy komputer z dostępem do sieci. Za sprawą uproszczonych procedur pożyczka na rentę udzielana jest w kilka minut.

Minimum formalności

Usługi sektora pozabankowego regulowane są przez ustawę o kredycie konsumenckim oraz ustawę o nadzorze na rynku finansowym, które określają warunki udzielenia pożyczki. TAKTO Finanse ogranicza zbędne formalności – do otrzymania pieniędzy potrzebny jest jedynie dowód osobisty oraz potwierdzenie dochodów w wysokości przekraczającej 500 zł miesięcznie. Pożyczka na rentę, która przekracza ten próg, jest kwestią kilku chwil.

Szybkie wsparcie w trudnych chwilach

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której nagły zastrzyk środków okaże się nieoceniony. W TAKTO Finanse dbamy o to, aby jak najwięcej osób w potrzebie otrzymało wsparcie na korzystnych warunkach. Pożyczka na rentę oraz proces jej udzielania jest zaprojektowany w taki sposób, aby szybko i bezpiecznie umożliwiać Klientom dostęp do 12 000 złotych w gotówce.

Zobowiązanie jest zawarte na podstawie jasnej i przejrzystej umowy, która skonstruowana jest na zapisach opartych o literę prawa. Daje to gwarancje bezpieczeństwa obu stronom umowy. Posiadamy również zespół specjalistów, który jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i pytania. Skontaktuj się z nami, aby zażegnać trudności finansowe.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni