Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na rower - bądź eko!

Planujesz zmienić coś w swoim życiu, stawiając na zdrowie i ekologię? Wsiądź na rower – to pierwszy krok do tego, aby popracować nad swoim zdrowiem i dołożyć swoją cegiełkę do zmniejszenie korków w mieście.

Dzięki pożyczce na rower kupisz wymarzony jednoślad za gotówkę bez obciążania domowego budżetu. Dajemy Ci możliwość kupienia roweru, gdzie chcesz, od kogo chcesz i za ile chcesz. Pożyczka na rower pozwoli Ci szybko i bezproblemowo spełnić swoje rowerowe marzenia i:

Czemu pożyczka na rower to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, czy lepiej wziąć pożyczkę na rower czy kupić rower na raty? Zakupy za gotówkę są zawsze bardziej rentowne. Tym bardziej, jeśli chcesz skorzystać z oferowanych przez sklep promocji i rabatów, które nie są dostępne dla kupujących na raty. Korzystniej jest sięgnąć po obniżki i pożyczyć mniejszą kwotę, niż kupić rower na raty za wyższą cenę, która wzrośnie jeszcze bardziej przez oprocentowanie.

A może na portalu ogłoszeniowym ktoś wystawił na sprzedaż rower, o jakim marzysz? Nie chcesz przegapić okazji, ale brakuje Ci gotówki? Pożyczka na rower to w tym momencie jedyny sposób na to, aby spełnić swoje marzenia o jednośladzie.

Pożyczka na rower z TAKTO Finanse – sprawdź, co zyskujesz

Biorąc pożyczkę na rower w TAKTO Finanse, otrzymujesz tanią i pewną gotówkę na wymarzony jednoślad. Spłatę możemy rozłożyć na 40 wygodnych rat przy kwocie pożyczki nawet do 12 tysięcy złotych. Co ważne niska miesięczna rata i długi okres spłaty nie nadszarpną Twojego domowego budżetu. Wniosek o pożyczkę składasz wygodnie online, a jego wypełnienie zajmuje zaledwie chwilę. Działamy zgodnie z certyfikatem audytu etyczne oraz wszelkimi normami i zasadami dobrych praktyk określonymi przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Nie chcesz dłużej czekać na wymarzony rower? Już teraz złóż wniosek przez internet, a pożyczka na rower spełni Twoje marzenia.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni