Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej, czy jest możliwa?

Znaczna część osób pracujących na pełen etat w pewnym momencie kariery rozważa założenie firmy. Trend ten jest szczególnie rozpowszechniony w przypadku osób wykonujących tzw. wolne zawody. Taka forma zatrudnienia zapewnia oczekiwaną elastyczność i niezależność, może jednak wiązać się z koniecznością przeprowadzenia inwestycji na rozruch. Czy pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej może stanowić odpowiedź na powyższe wyzwania?

Do kogo skierowana jest pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Ponieważ elastyczna i bezpieczna pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi ograniczeniami, jest oferowana na standardowych warunkach. Najważniejszym czynnikiem, mającym wpływ na udzielenie pożyczki, jest przede wszystkim wysokość i źródło osiąganych zarobków. Największe szanse na uzyskanie dodatkowych środków mają te osoby, które ubiegają się o pożyczkę w oparciu o wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę.

Warto podkreślić również, że ograniczyliśmy do niezbędnego wymogi formalne, związane z procesem wnioskowania o pożyczkę. Do uzyskania dodatkowych środków wystarczy samodzielnie sporządzone oświadczenie o zarobkach – w przeciwieństwie do sporządzanego przez pracodawcę zaświadczenia (którego pozyskanie może kosztować nas wiele czasu), tego typu deklaracja jest dla nas dostępna natychmiast. Potwierdzeniem wysokości określonych w oświadczeniu zarobków może być bankowe potwierdzenie przelewu od pracodawcy.

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest prostsza niż myślisz

Szukasz firmy, która zapewni Ci atrakcyjną i elastyczną pożyczkę długoterminową? Dobrze trafiłeś – oferta TAKTO Finanse może opiewać na wartość od 1 000 do aż 12 000 złotych. Podjęte zobowiązanie dzielimy na okres od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu pożyczka dla firmy nie wpłynie negatywnie na Twój budżet. Już dziś wypełnij nasz formularz pożyczkowy i dołącz do zadowolonych klientów firmy TAKTO Finanse.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni