Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na sam dowód, czy jest możliwa?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby oferowana przez nas pożyczka była dostępna dla jak najszerszego grona zainteresowanych. Kładziemy również duży nacisk na ograniczenie zbędnych formalności – nieustannie pracujemy nad tym, aby proces rozpatrywania otrzymanych wniosków przebiegał szybko i sprawnie, angażując przyszłego pożyczkobiorcę w możliwie najmniejszym zakresie. Czy pożyczka na sam dowód od TAKTO Finanse jest możliwa do uzyskania?

 

Pożyczka na sam dowód, czyli analizujemy niezbędne dokumenty

Formalności umożliwiające nam podjęcie pożyczki pozabankowej, możemy podzielić umownie na dwie kategorie. Pierwsza z nich obejmuje działania, dzięki którym jesteśmy w stanie potwierdzić zdolność kredytową potencjalnego klienta. Druga dotyczy potwierdzenia personaliów pożyczkobiorcy – wymagane przez nas działania mają wyeliminować ryzyko zaistnienia ewentualnej kradzieży tożsamości bądź wyłudzeń. Czy w świetle powyższych informacji, pożyczka na sam dowód jest możliwa do zrealizowania? Jakich innych dokumentów będziemy potrzebować?

 

Potwierdzenie tożsamości potencjalnego klienta to zaledwie część drogi do uzyskania pożyczki – nie mniej istotną informacją są pozytywne wpisy w historii kredytowej pożyczkobiorcy, gromadzone w bazach BIK oraz BIG. Brak negatywnych adnotacji znacząco zwiększa nasze szanse na pozyskanie środków. Inną istotną informacją, która pomaga w szybkim procesie przyznania pożyczki, jest oświadczenie o dochodach, w którym pożyczkobiorca określa swój miesięczny budżet i potwierdza go np. potwierdzeniem przelewu od pracodawcy.

 

Pożyczka na sam dowód jest teraz jeszcze szybsza

Warto podkreślić również, że pożyczka na sam dowód może być zastąpiona przez produkt finansowy, udzielany za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, takich jak aplikacja Kontomatik. System ten umożliwia błyskawiczną weryfikację tożsamości pożyczkobiorcy w oparciu o dane z jego konta bankowego. Szukasz produktu finansowego, który trafi do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni