Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na smartfona z TAKTO Finanse

Obecnie szacuje się, że smartfony posiada obecnie ponad 6,648 miliarda osób, czyli ok. 83,72% całej populacji. Urządzenia te zapewniają nam niemal nieograniczone możliwości kontaktu z bliskimi oraz śledzenia wiadomości z całego świata, stanowiąc przy tym doskonałe narzędzie do rozrywki i nauki. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie może pozwolić sobie na nawet tymczasową utratę swojego telefonu. Pożyczka na smartfona od TAKTO Finanse pomoże rozwiązać ten problem.

Pożyczka na smartfona – dlaczego warto ją wziąć?

Zalanie, zgubienie czy kradzież smartfona to niebagatelny problem. Urządzenia te stanowią niezbędne narzędzie pracy dla niemal każdego przedsiębiorcy – możliwość błyskawicznego sprawdzenia służbowego maila czy otrzymanej faktury jest obecnie nieoceniona. Nawet tymczasowa utrata dostępu do smartfona może wywołać liczne opóźnienia i utrudnienia.

Warto wspomnieć również o zawodach, w których posiadanie wysokiej jakości smartfonów jest naprawdę niezbędne. Nowoczesne urządzenia to absolutny „must have” m.in. dla osób tworzących programy mobilne czy reporterów, którzy przeprowadzają wywiady czy relacje na żywo za pomocą platform społecznościowych. Pożyczka na smartfona umożliwia nam inwestycję w bezpieczny telefon z aktualnym oprogramowaniem, który jest niezbędny, aby móc pracować w odpowiednich warunkach.

Jak działa nasza pożyczka na smartfona?

Pożyczka na smartfona od TAKTO Finanse może opiewać na kwotę z przedziału od 1 000 do aż 12 000 złotych. Tak szeroki zakres możliwej pożyczki umożliwia pożyczkodawcy niemal nieograniczone możliwości w zakresie wyboru wymarzonego smartfona – w jego zasięgu finansowym znajdą się zarówno tańsze serie producentów z rynków azjatyckich, jak i najdroższe, najlepiej doposażone modele z serii limitowanych.

Drugim czynnikiem, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest możliwość rozłożenia pożyczki w czasie na interesującą nas liczbę rat – pożyczka na smartfona od TAKTO Finanse może opiewać na czas od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu można ją bez trudu dopasować do naszych możliwości finansowych.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni