Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na spłatę innych pożyczek, czyli jak pozbyć się zadłużenia

Liczba ludzi zadłużonych rośnie. Nie brakuje osób, chcących przezwyciężyć kryzys finansowy. Nie jest to jednak proste, gdyż negatywna historia kredytowa ogranicza możliwości szukania wsparcia. Tam, gdzie nie pomogą banki zjawiają się prywatne przedsiębiorstwa. Pożyczka na spłatę innych pożyczek to sposób na konsolidacje zadłużenia i szansa na wyjście z problemów finansowych.

 

Indywidualne podejście do Klienta
W TAKTO Finanse nie przekreślamy tych, którzy na skutek nieprzychylnych okoliczności lub złych decyzji stracili płynność finansową. Negatywna historia kredytowa nie jest kryterium decydującym o przyznaniu pieniędzy. Ważniejsza jest dla nas możliwość spłaty zobowiązania. W celu wyjścia naprzeciw potrzebom jak najszerszej grupie Klientów stworzyliśmy specjalną ofertę. Pożyczka na spłatę innych pożyczek jest długoterminowa. Pozwala to na obniżenie rat do poziomu, który nie obciąża portfela osoby zainteresowanej. Harmonogram spłat rozłożony na 42 miesiące umożliwia również podniesienie kwoty pożyczki do 12 000 złotych. Dzięki temu osoba zadłużona może spłacić swoje zobowiązania składając tylko jeden wniosek.

Pożyczka na spłatę innych pożyczek uproszczone formalności

W TAKTO Finanse chcemy wspierać osoby zadłużone. Dla zwiększenia komfortu Klientów uprościliśmy procedury przyznawania pieniędzy. Dzięki ograniczeniu formalności gotówka trafia na konto bankowe osoby zainteresowanej w kilka minut. W celu złożenia wniosku należy przygotować tylko najważniejsze dokumenty. Wymagany jest dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. 

Pożyczka na spłatę innych pożyczek ma na celu przede wszystkim ustabilizować sytuację materialną Klienta. Nie liczy się tylko bezpośrednie zażegnanie kryzysu, ale również zapewnienie bezpieczeństwa finansowego w przyszłości. Dlatego nasi specjaliści przygotowują warunki dostosowane do możliwości wnioskującego.

Przejrzysta oferta

Dajemy Klientom narzędzie pozwalające na precyzyjną symulacje kosztów zobowiązania. W TAKTO Finanse każdy zapis umowy jest przejrzysty, pozwala to na ochronę osób zobowiązanych. Transparentność kosztów i wysokości rat pozwala uniknąć podejmowania pochopnych decyzji i wpadnięcia w spirale długu.

Pożyczka na spłatę komornika jest regulowana przez prawo, dlatego jej warunki są w pełni bezpieczne dla Klienta. Nasi specjaliści dbają również o to, by zapisy w umowie były zrozumiałe dla osób zainteresowanych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni