Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy pożyczka na spłatę komornika jest możliwa?

Na skutek nieprzewidzianych wydatków łatwo jest wpaść w spiralę długów. Jedna błędnie podjęta decyzja przynosi konwencje, które mogą trwać nawet latami. Za sprawą niekorzystnej historii kredytowej osoby objęte procesem egzekucji nie mogą wnioskować o pomoc w tradycyjnych bankach. Pożyczka na spłatę komornika to szansa na wyprostowanie swojej sytuacji materialnej i ochronę majątku przed egzekucją.

Czy pożyczka na spłatę komornika to standardowy produkt pozabankowy?

Zdecydowana większość działających na rynku przedsiębiorstw pozabankowych nie oferuje produktów takich jak pożyczka na spłatę komornika. Przyczyn takiej decyzji należy upatrywać się zarówno w wewnętrznych procedurach poszczególnych firm, jak i obowiązujących przepisów, takich jak kodeks cywilny, ustawa o kredycie konsumenckim czy ustawa antylichwiarska.

Rzetelne i wiarygodne firmy pożyczkowe zawsze starannie weryfikują sytuację finansową potencjalnych pożyczkodawców. Obecność nieuregulowanych długów to jeden z czynników mających największy wpływ na negatywne rozpatrzenie wniosku – niekorzystne wpisy w historii kredytowej obniżają zdolność wnioskodawcy. Należy również liczyć się z ryzykiem, że pożyczka na spłatę komornika musiałaby zostać objęta dodatkowym ubezpieczeniem, przez co stałaby się jeszcze trudniejsza do spłaty.

To właśnie z tego powodu marka TAKTO Finanse oraz większość członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce nie posiada w swojej ofercie usług takich jak pożyczka na spłatę komornika.

Pożyczka na spłatę komornika – kto może jej udzielić?

Choć pożyczka na spłatę komornika nie jest często spotykanym produktem finansowym wśród przedsiębiorstw pozabankowych, uzyskanie jej jest jak najbardziej możliwe. Z pomocą osobom zadłużonym mogą przyjść przede wszystkim oferty od osób, prywatnych, które nie prowadzą tego typu działalności zawodowo.

Pożyczki na szczeblu prywatnym (np. od członka rodziny bądź znajomego) nie muszą być poprzedzone weryfikacją zdolności oraz historii kredytowej pożyczkobiorcy. Oferty tego typu wyróżniają się również znacznie większą elastycznością w zakresie ustalenia wysokości kosztów dodatkowych czy podziału zobowiązania na raty.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni