Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego – czy można się o nią ubiegać?

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy osoby posiadające kredyty hipoteczne musiały mierzyć się z dużymi podwyżkami miesięcznych rat. W przypadku umów zawiązywanych w okresie historycznie niskich stóp procentowych, wysokość płatności wzrosła nawet dwukrotnie. Wzrosła również liczba osób borykających się z pochłaniającym coraz większą część domowego budżetu kredytem – czy pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego stanowi optymalne rozwiązanie?

Czy pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego to standardowy produkt finansowy?

Narastające problemy ze spłatą zaciągniętych kredytów mieszkaniowych sprawiły, że rząd zdecydował się wprowadzić rozwiązania, mających na celu tymczasowe zmniejszenie obciążenia domowego budżetu Polaków. Wśród sztandarowych rozwiązań skierowanych do kredytobiorców znajdowały się m.in. wakacje kredytowe, umożliwiające ośmiokrotne odroczenie płatności – 4 miesiące w 2022 roku oraz 4 miesiące (po jednym w każdym kwartale 2023 roku).

Choć wakacje kredytowe cieszyły się dużym zainteresowaniem osób, które zakupiły mieszkanie wspierając się w tym celu pożyczką bankową, rosnące koszty finansowania okazują się być coraz większym ciężarem. Jeśli po podwyżce rat znaleźliśmy się w sytuacji podbramkowej, rozwiązaniem takiego problemu może być pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego – w jakich warunkach można się o nią ubiegać?

Pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego w TAKTO Finanse

Podobnie jak w przypadku innych produktów finansowych, udzielanych przez przedsiębiorstwa pozabankowe, podstawą do uzyskania dodatkowych środków jest brak negatywnych wpisów w historii kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego może stanowić doraźnie podreperować domowy budżet w sytuacji trudności ze spłatą kredytu.

Długoterminowa pożyczka na spłatę kredytu hipotecznego może wynosić nawet 12 000 złotych i być podzielona na 42 niskich rat. To doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które czekają na uregulowanie faktur przez kontrahentów. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami marki TAKTO i dołącz do rosnącego grona zadowolonych pożyczkobiorców.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni