Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na spłatę zadłużenia, czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Jednym z najbardziej fundamentalnych wymogów, stawianych przed potencjalnymi pożyczkobiorcami, jest brak nieuregulowanych zobowiązań finansowych z przeszłości. Wszystkie wiodące przedsiębiorstwa finansowe stosują szereg fundamentalnych procedur, mających na celu weryfikację historii kredytowej wnioskodawcy. W jaki sposób upewnić się, że pożyczka na spłatę zadłużenia zostanie rozpatrzona pozytywnie? O czym należy pamiętać?

Pożyczka na spłatę zadłużenia funkcjonuje na specjalnych warunkach

Czy restrykcyjne zasady w zakresie przyznawania pozabankowych produktów finansowych oznaczają, że pożyczka na spłatę zadłużenia jest skierowana do wąskiego grona potencjalnych klientów? Nic bardziej mylnego – warto mieć na względzie, że z ofert tego rodzaju mogą skorzystać osoby borykające się z różnymi rodzajami długów. Najważniejszym kryterium, mającym kluczowy wpływ na rozpatrzenie danego wniosku, jest charakter zobowiązania, w którego spłacie ma pomóc oferowany produkt finansowy.

Oferowana przez TAKTO Finanse pożyczka na spłatę zadłużenia to rozwiązanie dedykowane osobom, które terminowo spłacały dotychczasowe zobowiązania i nie uzyskały negatywnych adnotacji w historii kredytowej. Wśród długów, które można uregulować przy pomocy naszej oferty, warto wymienić m.in. pożyczki prywatne (zawierane pomiędzy osobami, które nie świadczą takich usług zawodowo, np. w obrębie rodziny), wykup zastawionych dóbr z lombardu i wiele innych typów pożyczek, w których nie doszło do opóźnień w terminie spłaty.

Dlaczego warto dołączyć do grona klientów TAKTO Finanse?

Nasza długoterminowa pożyczka na spłatę zadłużenia może opiewać na nawet 12 000 złotych. Aby zapewnić naszym klientom jak największą swobodę w spłacie podjętego zobowiązania, umożliwiamy rozłożenie go w czasie na okres od 6 do aż 42 miesięcy – wysokość miesięcznej raty może wynosić zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Jesteś ciekaw, czy elastyczna pożyczka na spłatę zadłużenia spełni Twoje oczekiwania? Już dziś skontaktuj się z doradcami klienta TAKTO Finanse i zobacz, jak możemy Ci pomóc.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni