Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na spłatę zaległości – kto może ją otrzymać?

Terminowe regulowanie podjętych zobowiązań stanowi niezwykle istotny element zrównoważonego budżetu domowego. W sytuacji, w której zaległe płatności wymkną się nam spod kontroli, musimy mierzyć się z ryzykiem odmowy przy pozyskiwaniu dodatkowych środków. Czy pożyczka na spłatę zaległości jest możliwa i w jakich warunkach możemy na nią liczyć?

Pożyczka na spłatę zaległości w TAKTO Finanse

Podobnie jak wszystkie wiarygodne przedsiębiorstwa finansowe, firma TAKTO Finanse poprzedza proces przyznania wnioskowanych środków sprawdzeniem sytuacji materialnej potencjalnego klienta w wiodących bazach gromadzenia danych finansowych. Nasi analitycy weryfikują stan zobowiązań przyszłych pożyczkobiorców w Biurze Informacji Kredytowej oraz wiodących biurach informacji gospodarczej, takich jak ERIF czy InfoMonitor.

Pożyczka na spłatę zaległości może być przyznana tym osobom, których historia kredytowa nie zawiera zaległych płatności, wynikających m.in. z nieuiszczonych produktów finansowych czy zaległych płatności związanych z zakupami na raty. Potencjalni pożyczkobiorcy, którzy posiadają negatywne wpisy w swojej historii kredytowej, mogą mieć problem z uzyskaniem finansowania.

Czy oznacza to, że pożyczka na spłatę zaległości jest niemożliwa do uzyskania? Nic bardziej mylnego. Produkt ten doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy nasze zadłużenie nie jest przedawnione – pożyczka na spłatę zaległości to rozwiązanie, które z pewnością docenią m.in. mikroprzedsiębiorcy, borykający się z zachowaniem płynności finansowej z powodu nieopłaconych faktur.

Pożyczka na spłatę zaległości na dogodnych warunkach

Atrakcyjna pożyczka na spłatę zaległości od marki TAKTO Finanse może wynosić aż do 12 000 złotych. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy rozłożenie zobowiązania w czasie na okres od 6 do aż 42 miesięcy. Rozwiązanie to sprawia, że wysokość opłacanej co miesiąc raty może być ściśle przystosowana do możliwości naszego domowego budżetu. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami TAKTO Finanse i przekonaj się, że pożyczka na spłatę zaległości jest teraz tańsza niż myślisz.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni