Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na spłatę ZUS od TAKTO Finanse

Borykasz się z chwilowymi kłopotami z płynnością finansową? Potrzebujesz błyskawicznego zastrzyku gotówki, który pomoże Ci uiścić należności względem fiskusa? Ekspresowa pożyczka na spłatę ZUS od TAKTO Finanse może być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Zapewniamy finansowanie o maksymalnej wysokości aż 12 000 zł, które dzielimy na 40 niskich, elastycznych rat.

Komu przyda się błyskawiczna pożyczka na spłatę ZUS?

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub zatrudniasz pracowników, jesteś zobligowany do uiszczenia w ich imieniu składek na ubezpieczenia zdrowotne, społeczne oraz Fundusz Pracy. Rozmaite czynniki, takie jak opóźnienia w płatnościach, mogą sprawić, że napotkasz na problem z terminową opłatą składek. Daty graniczne różnią się w zależności od charakterystyki działalności gospodarczej:

Co z podatkiem dochodowym?

Pracodawca bądź zleceniodawca jest uiszcza zaliczki od wypłaconych w danym miesiącu należności, związanymi z umowami o pracę, umowami zlecenia czy umowami o dzieło. Zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych za poprzedni miesiąc powinny trafić do Urzędu Skarbowego do 20 dnia każdego miesiąca. Jeśli decydujemy się na rozliczenie kwartalne, zaliczkę należy wpłacić do 20 dnia następnego miesiąca po zakończeniu danego kwartału.

Potrzebna Ci błyskawiczna pożyczka na spłatę ZUS?

Brakuje Ci środków na opłacenie składek do fiskusa? Skorzystaj z oferty TAKTO Finanse! Jesteśmy rzetelnym pożyczkodawcą, zrzeszonym w ramach Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Przykładamy najwyższą wagę do transparentności naszych umów, które nie zawierają żadnych niejasnych zapisów i ukrytych kosztów.

Zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym, wprowadź interesującą Cię wartość umowy i dowiedz się, jak niewiele będą kosztować Cię nasze miesięczne raty.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni