Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na studia w TAKTO Finanse

Stałe podnoszenie kwalifikacji to jeden z najpewniejszych sposobów na awans zawodowy i związane z nim podwyżki. Nie należy zapominać jednak, że początki kariery może stanowić pewnego rodzaju błędne koło. Aby zwiększyć zarobki, musimy zwiększyć wydatki na naszą edukację, umiejętności i kompetencje. Inwestycja tego rodzaju może być znaczącym utrudnieniem dla osób, które nie dysponują odpowiednim kapitałem. Pożyczka na studia w TAKTO Finanse może pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Pożyczka na studia to inwestycja w przyszłość

Choć wiele osób postrzega pożyczki i kredyty jako szansę rozwój bądź długoterminowy zysk, niektórzy widzą w nich przede wszystkim niespłacone zobowiązanie, które może znacznie ograniczyć płynność finansową. Warto podkreślić, że pożyczka na studia to przede wszystkim dalekosiężna inwestycja o wysokiej stopie zwrotu.

Możliwości dalszego rozwoju zawodowego idą wówczas w parze wraz z zasłużonymi podwyżkami. Większa wypłata gwarantuje również bezpieczeństwo i komfort, niezbędne w terminowej spłacie podjętego zobowiązania. Dlaczego warto postawić na ofertę TAKTO Finanse? Co sprawia, że pożyczka na studia od naszej firmy jest jednym z najbezpieczniejszych wariantów finansowania?

Długi okres spłaty

Pożyczka na studia od TAKTO Finanse jest podzielona na 42 niskie raty. Tak rozciągnięty okres spłaty sprawia, że zobowiązanie to z łatwością uregulują również osoby o niższych dochodach – minimalny miesięczny dochód, wymagany przez naszą firmę, wynosi zaledwie 500 zł.

Wysokie kwoty maksymalne

Produkty finansowe firmy TAKTO opiewają na maksymalną kwotę aż 12 000 zł. Tak wysoki próg pożyczkowy sprawia, że rozwiązanie to doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku krótkich, kilkumiesięcznych studiów uzupełniających, jak i dłuższych programów, trwających więcej niż jeden semestr.

Sprawdzony pożyczkodawca

Firma TAKTO Finanse jest zrzeszona w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Posiada również Certyfikat Audytu Etycznego i świadczy usługi zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk. Decydując się na pożyczkę od naszej firmy, zyskasz pewność, że podpisana umowa nie będzie zawierać niejasnych zapisów oraz drobnych druków.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni