Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na suszarkę

Jesteś rodzicem małych dzieci, a pralka działa w Twoim mieszkaniu niemal bez przerwy? Rozstawianie i chowanie tradycyjnej suszarki zajmują Ci zbyt wiele czasu, zajmując przy tym cenną przestrzeń w mieszkaniu? Pożyczka na suszarkę elektryczną może okazać się rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Zapoznaj się z przygotowanym przez nas zestawieniem i dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Pożyczka na suszarkę pomaga oszczędzić Twój cenny czas

Suszenie ubrań to proces, którego czas trwania jest ściśle uzależniony od pogody i naszych warunków mieszkaniowych. Osoby mieszkające w domach lub posiadające duże balkony, chętnie rozwieszają pranie na dworze. W trakcie ciepłych miesięcy wystarczy zaledwie kilkadziesiąt minut, aby ubrania prosto z pralki błyskawicznie stały się suche. Oczywiście, rozwiązanie to nie działa w chłodniejszych miesiącach. Pamiętajmy również, że suszenie ubrań „pod chmurką” może przynieść efekt odwrotny do oczekiwanego – w przypadku niespodziewanego deszczu, wyprane ubrania mogą schnąć znacznie dłużej, niż pierwotnie oczekiwaliśmy.

Warto podkreślić również, że suszenie prania na zewnątrz bądź zwyczajnej suszarce jest procesem dalece bardziej pracochłonnym – świeżo wyjęte z pralko ubrania są wyraźnie cięższe niż zwykle, co może stanowić problem dla osób starszych czy cierpiących na bóle pleców. Pożyczka na suszarkę pozwala wyeliminować ten problem – umieszczając urządzenie tuż przy pralce, jesteśmy w stanie błyskawicznie załadować wyprane ubrania i cieszyć się suchą odzieżą już po kilku godzinach.

Pożyczka na suszarkę od TAKTO Finanse

Szukasz firmy, która udostępni Ci środki potrzebne do zakupu suszarki bądź pralki z funkcją suszenia? Skorzystaj z oferty TAKTO Finanse – nasi wnioskodawcy mogą liczyć na kwotę od 1 000 do 12 000 złotych, która zostanie podzielona na dogodną liczbę rat, wynoszącą od 6 do 42 miesiące. Już dziś skorzystaj z naszego kalkulatora pożyczkowego i zobacz, jak niska może być miesięczna wysokość Twojego zobowiązania.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni