Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na świąteczne prezenty 2021

Boże Narodzenie to czas radości, rodzinnych spotkań i obdarowywania się najróżniejszymi upominkami. Skąd jednak wziąć pieniądze na gwiazdkowe podarunki dla swoich bliskich? Jeśli obawiasz się, że Twój budżet nie podoła intensywnym grudniowym wydatkom, dobrym pomysłem może być pożyczka na świąteczne prezenty.

Zadbaj o to, by nadchodzące święta były niezapomniane. Spraw przyjemność ukochanym osobom, wręczając im wyjątkowe upominki. W spełnianiu marzeń Twoich bliskich pomoże Ci pożyczka na świąteczne prezenty. Możesz wnioskować nawet o 12 000 złotych i zdecydować się na zakup luksusowych podarunków, które uszczęśliwią wszystkich, na których Ci zależy. Finanse nie muszą być przeszkodą w organizacji pięknych świąt Bożego Narodzenia. Pożyczka na świąteczne prezenty 2021 zapewni Ci potrzebne środki i pozwoli zrealizować wszystkie zakupowe plany.

Okres świąteczny może mocno nadwyrężać domowy budżet. Organizacja bożonarodzeniowych spotkań, zakup dekoracji, odświętnych ubrań czy podarunków generuje sporo wydatków. Zdarza się, że w grudniu wydajemy więcej, niż zarabiamy. Skorzystaj więc z finansowego wsparcia i nie martw się napiętym budżetem. Pożyczka na świąteczne prezenty zapewni zastrzyk gotówki w gorącym świątecznym okresie. Środki możesz zwracać w wygodnych miesięcznych ratach, dostosowując ich wysokość do indywidualnych potrzeb.

Szybka pożyczka pozabankowa na dowolny cel

Oferta TAKTO Finanse łączy najlepsze cechy kredytu bankowego (wysoką kwotę i długi okres spłaty) z elastycznością wyróżniającą produkty firm pozabankowych. Mamy łagodniejsze wymagania i kryteria oceny zdolności kredytowej niż banki. Akceptujemy różne dochody i jesteśmy w stanie udzielić finansowania nawet tym osobom, które nie posiadają rozbudowanej historii kredytowej.

Pożyczka pozabankowa w TAKTO Finanse jest rozkładana na wygodne miesięczne raty dostosowane do indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy. Możesz pożyczyć nawet do 12 000 złotych i spłacać zobowiązanie bez wyrzeczeń i stresu. Uzyskane środki przeznaczysz na dowolny cel – zakup prezentów dla bliskich, remont, kurs prawa jazdy czy inny wydatek. O potrzebną kwotę możesz wnioskować bezpiecznie przez internet – wypłatę pieniędzy zrealizujemy nawet w 15 minut!


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni