Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy pożyczka na święta bez BIK jest możliwa?

Koniec grudnia to dla większości z nas okres wzmożonych wydatków, związanych z organizacją świąt Bożego Narodzenia. Zakup prezentów dla najbliższych czy przygotowywanie tradycyjnych potraw wymaga od nas zarówno czasu, jak i pieniędzy. To właśnie przed świętami wiele osób decyduje się skorzystać z ofert firm pożyczkowych, aby podreperować domowy budżet. Czy pożyczka na święta bez BIK stanowi standardowy produkt finansowy firm pożyczkowych?

Pożyczka na święta bez BIK to rzadko spotykana oferta

Uiszczenie świątecznych wydatków może okazać się szczególnie problematyczne dla osób, które korzystały w przeszłości z ofert przedsiębiorstw pozabankowych i nie zdołały opłacić w terminie podjętego zobowiązania. Nieregulowane należności, poparte negatywnymi wpisami w biurach informacji kredytowej, prowadzą do sytuacji, w której potencjalny pożyczkobiorca traci wiarygodność finansową. Zdecydowana większość wiarygodnych przedsiębiorstw finansowych decyduje się na negatywne rozpatrywanie tego typu wniosków, unikając nierzetelnych kontrahentów.

Czy na rynku istnieją firmy, dla których pożyczka na święta bez BIK nie stanowi problemu? Jeśli napotkaliśmy na tego typu ofertę, powinniśmy szczególnie uważnie przejrzeć się zaproponowanemu przez pożyczkodawcę oprocentowaniu. Bardzo często zdarza się bowiem, że przedsiębiorstwa, które oferują takie produkty finansowe, podwyższają koszty kredytowania, uzasadniając je zwiększonym ryzykiem, związanym z przeszłymi problemami finansowymi wnioskodawcy.

Jeśli nie pożyczka na święta bez BIK, to co?

Co zrobić w sytuacji, w której żadna z wiarygodnych firm pożyczkowych nie jest skłonna do udzielenia pożyczki na święta bez BIK? Pierwszym, najważniejszym krokiem powinno być określenie źródła swoich problemów finansowych i uiszczenie powstałych należności. Krok ten jest niezbędny, aby w odzyskać kontrolę nad swoimi finansami i móc w przyszłości planować wydatki bez żadnych dodatkowych ograniczeń. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami marki TAKTO Finanse i zapoznaj się z charakterystyką naszych pożyczek.


brak ocen  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni