Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy pożyczka na święta dla zadłużonych jest możliwa?

Czas świąt Bożego Narodzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej obfitujących w wydatki okresów w kalendarzach polskich rodzin. Zakup prezentów, przygotowanie tradycyjnych potraw czy dojazd do rodziny w odległej części kraju bądź za granicą to wydatki, które mogą pochłonąć znaczną część naszego domowego budżetu.

Grudzień to także miesiąc, w którym wiele osób decyduje się na skorzystanie z ofert instytucji pozabankowych, zapewniających nawet kilkanaście tysięcy złotych dodatkowych środków, których spłata jest podzielona na dogodny okres nawet kilkudziesięciu miesięcy. Komfortu tego nie mają osoby, które na przestrzeni lat uzyskały negatywne wpisy w biurach informacji kredytowej bądź gospodarczej. Czy pożyczka na święta dla zadłużonych stanowi często spotykany produkt w ofercie przedsiębiorstw finansowych?

Pożyczka na święta dla zadłużonych? Możliwości są ograniczone

Pozyskanie danych na temat kondycji kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy to standardowa procedura, na którą decydują się wszystkie wiodące przedsiębiorstwa finansowe – zarówno banki, jak i przedstawiciele sektora pozabankowego. W zdecydowanej większości przypadków, obecność nieuregulowanego zadłużenia z przeszłości stanowi przeszkodę, która skutecznie uniemożliwia pozyskanie dodatkowych środków. Czy oznacza to, że pożyczka na święta dla zadłużonych jest niemożliwa do uzyskania? Jak starać się o dodatkowe środki?

Pożyczka na święta dla zadłużonych, dostępna bez względu na wpisy w historii kredytowej, to m.in. pożyczka pod zastaw w lombardzie czy zawiązanie pożyczki pomiędzy dwoma osobami prywatnymi, w której żadna z zainteresowanych stron nie występuje w charakterze firmy. Umowy tego rodzaju podlegają mniejszym restrykcjom w zakresie udzielania finansowania – prywatna pożyczka na święta dla zadłużonych może być przyznana również dla osób, które posiadają nieuregulowane zobowiązania.

Dlaczego warto zadbać o spłatę powstałych należności?

Choć, pod pewnymi warunkami, pożyczka na święta dla zadłużonych jest możliwa do uzyskania, warto pamiętać, że naszym priorytetowym celem powinno być uregulowanie zadłużeń z przeszłości – rozwiązanie to otwiera przed nami szereg możliwości finansowych, takie jak kredyty długoterminowe czy zakupy na raty.


brak ocen  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni