Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na Sylwestra 2021/2022

Organizacja świąt Bożego Narodzenia wiąże się ze sporymi wydatkami. Choinka, ozdoby, prezenty i świąteczne potrawy to tylko część wyzwań dla grudniowego budżetu. Niedługo po Gwiazdce obchodzimy Sylwestra, co zwykle oznacza kolejne koszty, na które trzeba się przygotować. Potrzebujesz dodatkowych środków na organizację przyjęcia albo zimowy wyjazd? Pożyczka na Sylwestra może być doskonałym wsparciem dla Twoich finansów.

 

Pożyczka na sylwestra – na co warto ją przeznaczyć?

Nie chcesz spędzać sylwestrowego wieczoru przed telewizorem albo na zatłoczonym rynku? Pożegnaj stary rok w szampańskim nastroju albo wypoczywaj w dobrym towarzystwie. Pożyczka na Sylwestra 2021/2022 pomoże Ci sfinansować wszystkie pomysły na spędzenie 31 grudnia.

Elegancki bal? Weekend w górach? Wycieczka w tropiki? A może niezapomniana domówka? Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz wejść w nowy rok, pożyczka na Sylwestra zapewni Ci niezbędne środki na realizację planów. Świętuj 31 grudnia radośnie i nie rezygnuj z przyjemności.

Spraw, by ostatni wieczór roku był wyjątkowy. Pożyczka na Sylwestra pozwoli Ci spędzić miło czas z przyjaciółmi, zregenerować siły w pięknym miejscu albo zorganizować huczną zabawę. Wnioskuj o potrzebne środki i przeznacz je na dowolny cel.

Pożyczka na sylwestra pozwala również na relaks bez zobowiązań, wówczas, gdy na co dzień mamy pod opieką domowe pupile. Dodatkowe środki pozwolą wynająć profesjonalnego petsittera, który zatroszczy się o dobre samopoczucie naszego psa czy kota, a my w tym czasie możemy oddać się szampańskiej zabawie w gronie przyjaciół.

 

Elastyczna pożyczka ratalna przez internet z TAKTO Finanse

Szukasz szybkiej, łatwo dostępnej pożyczki online? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Możesz wnioskować o potrzebne środki bez wychodzenia z domu. Wypełnij prosty wniosek przez internet i zaczekaj na naszą decyzję.

 Jeśli masz ukończone 18 lat, dochód w wysokości minimum 500 złotych i brak niespłaconych zadłużeń, możesz ubiegać się o pożyczkę w TAKTO Finanse. Nie musisz dopełniać skomplikowanych formalności ani dostarczać zaświadczeń od pracodawcy. Oceniamy zdolność do spłaty zobowiązania w bardziej elastyczny sposób niż banki. Akceptujemy różne źródła dochodu i udzielamy finansowania nawet młodym osobom bez historii kredytowej.

Wybierz kwotę z zakresu od 1000 do 12 000 i rozłóż ją na dowolną liczbę rat (od 6 do 42). Dostosuj czas spłaty zobowiązania do swoich finansowych możliwości. Złóż wniosek przez internet i uzyskaj środki na realizację swoich planów!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni