Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na szkolenie w TAKTO Finanse

Inwestycja w rozwój swoich kompetencji to decyzja, która przynosi wiele korzyści na współczesnym rynku pracy. Możliwość zapisania w życiorysie kolejnych uzyskanych certyfikatów, ukończonych szkoleń czy kursów błyskawicznie przekłada się na zwiększone zainteresowanie potencjalnych pracodawców. Niestety, specjalistyczne kształcenie uzupełniające może okazać się niezwykle kosztowne – pożyczka na szkolenie, udzielana przez naszą firmę, może pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele i kwalifikacje.

Długoterminowa pożyczka na szkolenie – inwestycja o wysokiej stopie zwrotu

W dobie wszechobecnego dostępu do internetu, liczba darmowych szkoleń, kursów i podręczników jest niemal nieograniczona. Nabycie nowych umiejętności może odbyć się niemal zupełnie bezpłatnie – czasem wystarczy jedynie odrobina samozaparcia i wystarczająco dużo wolnego czasu. Warto podkreślić jednak, że znaczna część najbardziej respektowanych na rynku kursów może okazać się dość kosztowna. Pożyczka na szkolenie od TAKTO Finanse pomoże Ci rozwiązać ten problem.

Maksymalna wartość oferowanego przez nas produktu finansowego może wynosić nawet 12 000 złotych. Tak wysoko wyceniona pożyczka na szkolenie pozwala swobodny wybór spośród wielu dostępnych na rynku ofert podnoszących kompetencje. Za pomocą powyższej kwoty bez trudu zapiszesz się na rozmaite bootcampy, szkolenia czy kursy, których cena w innych okolicznościach mogłaby okazać się zbyt zaporowa.

Pożyczka na szkolenie od TAKTO w 42 niskich ratach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wydatek rzędu kilku tysięcy złotych na podniesienie kwalifikacji może okazać się sporym problemem. Aby ułatwić spłatę podjętego zobowiązania, nasza pożyczka na szkolenie została podzielona na aż 42 raty, dzięki czemu bez trudu można wkomponować ją w domowy budżet.

Zaufaj wiarygodnemu pożyczkodawcy

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty cechowały się przejrzystymi kosztami i brakiem niejasnych zapisów. Firma TAKTO Finanse należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, z którym wspólnie dbamy o rozwój świadomości finansowej Polaków.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni