Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na telefon, gotówka dostępna bez wychodzenia z domu

W TAKTO Finanse już dawno przenieśliśmy obsługę Klienta do Internetu. Dzięki temu możemy udzielać wsparcia szybko a osoby zainteresowane nie muszą udawać się do oddziału firmy. Wystarczy smartfon lub komputer z dostępem do Internetu, aby sięgnąć po gotówkę. Pożyczka na telefon to wygodna alternatywa dla tych, którzy nie mają dostępu do sieci lub cenią sobie bezpośredni kontakt.

Sposób na zażegnanie nagłych wydatków

Na skutek nieprzewidzianych okoliczności pojawiają się potrzeby, których zaspokojenie wymaga pieniędzy. Pożyczka na telefon to oferta dla tych, których portfel nie jest gotowy na poradzenie sobie z kosztami, które musi ponieść. W TAKTO Finanse weryfikujemy możliwość spłaty zobowiązania. Inne pożyczki lub negatywna historia kredytowa nie są przeszkodą w uzyskaniu gotówki. Długoterminowy harmonogram spłat pozwala na obniżenie raty. Rozłożenie zobowiązania na 42 miesiące gwarantuje finansowe bezpieczeństwo i brak zadłużenia, którego wielkość mogłaby przekroczyć możliwości spłacającego. Wydłużony okres spłaty pozwala również na udzielenie pożyczki, której kwota wynosi nawet 12 000 złotych.

Pożyczka na telefon jest bezpieczna i transparentna

Dbamy o to, aby warunki umowy były przejrzyste i jasne. Podczas rozmowy z naszym specjalistą przedstawione są wszystkie koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania. Doradca precyzyjnie informuje o łącznych opłatach związanych z udzieleniem pożyczki, z wyszczególnieniem odsetek i wysokości rat.

Etyczne działania to misja firmy TAKTO Finanse. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, ponieważ pożyczka na telefon jest pozbawiona zawiłych zapisów. Dodatkową gwarancją bezpiecznych warunków umowy jest to, że jest ona oparta o liczne regulacje prawne, którym objęty jest sektor usług finansowych. Wśród najważniejszych rozporządzeń, które nadają kształt ofertom pożyczek jest ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz ustawa o kredycie konsumenckim.

Gotówka dostępna na koncie w 15 minut

Pożyczka na telefon to rozwiązanie dla tych, którzy pieniędzy potrzebują od razu. Uproszczone procedury można przejść podczas rozmowy z konsultantem w kilka minut. Co sprawia, że w dni robocze weryfikacja następuje niemal natychmiast. Nie ma konieczności wychodzenia z domu. Szybka decyzja ogranicza też stres związany z oczekiwaniem na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Gotówka dostępna przez telefon to nowoczesna jakość obsługi Klienta w tradycyjnym wydaniu.

Proste warunki uzyskania pieniędzy

W TAKTO Finanse wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób w trudnej sytuacji materialnej. Sięgnięcie po gotówkę jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy telefon komórkowy, dowód osobisty i deklaracja dochodów, aby sięgnąć nawet po 12 000 złotych gotówki. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni