Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na telewizor – sięgnij po rozrywkę najwyższej jakości w domu

W 2022 roku w Polsce zmienia się standard nadawania telewizji naziemnej. Jak wynika z danych Krajowego Instytutu Mediów: – Ponad dwa miliony gospodarstw domowych będzie musiało wymienić telewizor lub kupić tuner zgodny z nowym standardem. Ale to niejedyny powód, dla którego warto zdecydować się na pożyczkę na telewizor. Sprawdź korzyści i poznaj warunki ubiegania się o dodatkowe środki.

Pożyczka na telewizor a nowe przepisy

Do końca czerwca 2022 roku w Polsce trwa zmiana standardów telewizji naziemnej. Telewizja cyfrowa w standardzie DVB-T przejdzie na DVB-T2/HEVC. Pierwsze województwa, które obejmie zmiana to dolnośląskie i lubuskie. W związku z koniecznością wymiany sprzętu i rosnącą inflacją sklepy RTV i AGD podniosły ceny oferowanych produktów średnio o 200 zł. Dlatego nieodzownym wsparciem może okazać się pożyczka na telewizor.

Osoby, które dysponują starymi modelami sprzętu do odtwarzania multimediów mogą się również zdecydować jedynie na wymianę tunera, czyli urządzenia, które przekształca sygnał cyfrowy tak, aby telewizor mógł poprawnie wyświetlać obraz ora dźwięk. Warto nadmienić, że rząd oferuje dofinansowanie na wymianę sprzętu w wysokości 100 zł, ale jest to ułamek ceny jaką należy wydać na nowy odbiornik. Pożyczka na telewizor pozwoli Ci na zakup sprzętu najwyższej jakości.

Pożyczka na telewizor – jaki produkt warto kupić?

Pożyczka na telewizor sprawi, że nie będą Cię ograniczać finanse. Możesz sięgnąć po elektronikę o jakiej marzysz – z najwyższą jakością dźwięku i obrazu, co pozwoli stworzyć domowe kino z prawdziwego zdarzenia.

Warto zdecydować się na telewizor o rozmiarach dobranych do pomieszczenia. Producenci zalecają co najmniej 2 metry odstępu między telewizorem o przekątnej 50 cali, a użytkownikami. Im telewizor jest większy, tym większa powinna być odległość widzów od sprzętu.

Inne parametry, na które należy zwrócić uwagę to rozdzielczość ekranu, sposób podświetlenia matrycy czy rodzaj odbiornika (np. LCD, LED, OLED).

Pożyczka na telewizor od TAKTO Finanse

Pożyczka na telewizor pozwoli stworzyć nowe centrum rozrywki dla całej rodziny w domowych warunkach lub umożliwi dalsze oglądanie ulubionych programów i filmów po zmianie standardu nadawania. W TAKTO Finanse pomoc może wynosić nawet 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 niskich i komfortowych do spłacenia rat. Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym i poznaj szczegóły oferty już dziś.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni