Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na termomodernizację – dlaczego warto ją wziąć?

Zielona transformacja naszego kraju to bez wątpienia jedno z najważniejszych wyzwań w strategii energetycznej Polski na nadchodzące lata. Kluczową rolę w nadchodzących zmianach będą pełnić procesy związane z elektromobilnością, termomodernizacją oraz oszczędzaniem zasobów i niższej emisji zanieczyszczeń. Pożyczka na termomodernizację to jeden z najbardziej skutecznych sposób na ograniczenie wydatków na energię grzewczą w naszych gospodarstwach domowych.

Pożyczka na termomodernizację to uzupełnienie państwowych świadczeń

Na przestrzeni ostatnich lat Polacy mogli skorzystać z szeregu preferencyjnych dotacji (zarówno bezzwrotnych, jak i nieoprocentowanych), umożliwiających realizację określonych przedsięwzięć. Pozyskane środki można było przeznaczyć na termomodernizację obiektów budowlanych, modernizację sieci dystrybucji ciepła, obniżenie zużycia poszczególnych surowców czy redukcję emisji szkodliwych pyłów do atmosfery.

Warto podkreślić jednak, że rozmaite programy pomocowe nie zapewniają środków, które mogłyby w całości pokryć wydatki związane z eko-przebudową. Pożyczka na termomodernizację od TAKTO Finanse to doskonałe uzupełnienie państwowych dotacji, z której nie musimy się w żaden sposób rozliczać ani tworzyć sprawozdań.

Pożyczka na termomodernizację – na co można ją przeznaczyć?

Ekspresowa pożyczka na termomodernizację pomoże nam z zakupem m.in. materiałów dociepleniowych, pomp ciepła, kolektorów solarnych, paneli fotowoltaicznych, pojazdów elektrycznych lub hybrydowych, energooszczędnych sprzętów AGD czy instalacje typu smart home.

Nasza pożyczka na termomodernizację może wynosić od 1 000 do 12 000 złotych, a wnioskowaną kwotę możemy podzielić na okres od 6 do 42 miesiące. Tak skonstruowany produkt finansowy daje nam pewność, że terminowa spłata należności nie będzie wiązać się z nieplanowanymi niedogodnościami. Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami finansowymi i przekonaj się, że pożyczka na termomodernizację to długofalowa inwestycja, która z pewnością przełoży się na znaczne oszczędności w nadchodzących latach.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni