Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy pożyczka na umowę zlecenie jest możliwa?

Aby móc skorzystać z produktów finansowych, oferowanych przez firmy pożyczkowe, wnioskodawca musi regularnie otrzymywać stałe dochody. To jeden z najważniejszych czynników decydujących o przyznaniu wnioskowanych środków, który ma również wpływ na maksymalną wysokość pożyczki.

Nie brak opinii, że na najbardziej preferencyjne warunki udzielanych pożyczek mogą liczyć przede wszystkim osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony lub emeryci bądź renciści. Warto pamiętać jednak, że pożyczka na umowę zlecenie jest możliwa – wystarczy jedynie przygotować kilka niezbędnych dokumentów.

Jakich dokumentów wymaga pożyczka na umowę zlecenie?

Podobnie jak w przypadku produktów finansowych, oferowanych zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę, pożyczka na umowę zlecenie wymaga dostarczenia potwierdzenia przelewu bankowego wypracowanego wynagrodzenia za poprzedni miesiąc. Nieocenione może okazać się również zaświadczenie o zarobkach, wystawiane przez pracodawcę. Informacja ta jest nieoceniona m.in. w procesie szacowania maksymalną zdolność kredytową.

Powyższe dokumenty nie są jedynymi formularzami, które mogą okazać się pomocne w jak najszybszej realizacji pożyczki o dodatkowe środki. Wśród innych metod poświadczania rzeczywistej sytuacji finansowej wnioskodawcy, przydatny może okazać się formularz ZUS RMUA – druk, który poświadcza, że dany pracodawca odprowadza za danego pracownika wszystkie wymagane stawki. Pożyczka na umowę zlecenie wymaga również potwierdzenia swojej tożsamości  - podobnie jak w przypadku innych zobowiązań tego typu, wystarczy dysponować ważnym dowodem osobistym lub paszportem.

Pożyczka na umowę zlecenie może być teraz jeszcze tańsza

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – uruchomiona przez nas kampania „Doceniamy najlepszych” zapewnia preferencyjne stawki osobom o nienagannej historii w biurach informacji kredytowej. Rzetelni pożyczkobiorcy mogą liczyć na niższą ratę miesięczną, możliwość uruchomienia darmowych wakacji kredytowych czy ograniczone do minimum formalności w przypadku kolejnych pożyczek.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni