Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na umowę o dzieło – jak ją uzyskać?

Jednym z najważniejszych warunków otrzymania środków w ramach pożyczki pozabankowej jest uzyskiwanie stałych dochodów. Wysokość otrzymywanego regularnie wynagrodzenia jest również czynnikiem, które określa maksymalną wartość finansowania, o które możemy się ubiegać.

Obiegowa opinia głosi, że na otrzymanie pożyczki mogą liczyć przede wszystkim ci klienci, którzy posiadają umowę o pracę na czas nieokreślony oraz osoby czerpiące emeryturę bądź rentę. Należy mieć jednak na względzie, że pożyczka na umowę o dzieło to również powszechnie oferowany produkt finansowy – wystarczy jedynie posiadać stosowne dokumenty.

Pożyczka na umowę o dzieło a niezbędna dokumentacja

Najważniejszą informacją, jaką będzie wymagać pożyczka na umowę o dzieło, jest potwierdzenie przelewu bankowego, obrazujące uzyskane za ostatni miesiąc wynagrodzenie. Pomocnym drukiem jest również wystawiane przez pracodawcę zaświadczenie o zarobkach – pismo to zawiera szereg istotnych informacji, takich jak wysokość należnego wynagrodzenia (niezbędne podczas szacowania maksymalnej zdolności kredytowej) czy nasz staż u danego pracodawcy.

W procesie uzyskania dodatkowych środków przydatne mogą okazać się również inne dokumenty. Jednym z nich jest formularz ZUS RMUA – to pismo poświadczające fakt odprowadzania wymaganych przez prawo składek przez pracodawcę. Pożyczka na umowę o dzieło wymaga również posiadania dokumentów potwierdzających tożsamość osoby ubiegającej się o dodatkowe środki – do tego celu wystarczy posługiwać się ważnym dowodem osobistym bądź paszportem.

Pożyczka na umowę o dzieło jest teraz szybsza niż kiedykolwiek

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby produkty finansowe marki TAKTO spełniały oczekiwania naszych klientów. W ramach uruchomionej kampanii „Doceniamy najlepszych”, pożyczka na umowę o dzieło jest oparta o preferencyjne stawki – aby je uzyskać, należy posiadać nienaganną historię kredytową w bazach BIK oraz BIG. Osoby, które terminowo spłacały poprzednie zobowiązania, mogą liczyć na niższą ratę pożyczki, możliwość skorzystania z nieodpłatnych wakacji kredytowych czy minimum formalności przy przyszłych pożyczkach.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni