Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na urlop z TAKTO Finanse

Planujesz udać się na zasłużony wypoczynek po całym roku ciężkiej pracy? Obawiasz się, czy posiadane oszczędności wystarczą Ci do zrealizowania wszystkich starannie opracowanych planów wakacyjnych? Pożyczka na urlop od naszej firmy to rozwiązanie, którego szukasz. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na produkt finansowy od naszej firmy.

Pożyczka na urlop może być przeznaczona na dowolny cel

Skorzystanie z długoterminowej pożyczki od TAKTO Finanse umożliwia pożyczkobiorcom swobodne rozporządzanie pozyskanymi środkami. Nie wymagamy od naszych klientów jakichkolwiek dokumentów, które miałyby potwierdzać cel zaciągniętego zobowiązania – otrzymanymi środkami zarządzasz dokładnie tak, jak chcesz.

Tygodniowy relaks pod palmami, objazdowa wycieczka kamperem czy obóz survivalowy – wszystkie powyższe marzenia pomoże Ci spełnić nasza elastyczna pożyczka na urlop. To produkt finansowy, który jest dostępny dla każdej osoby o nienagannej historii kredytowej, uzyskującej miesięczny dochód w wysokości minimum 500 zł.

Czy pożyczka na urlop się opłaca?

Pozabankowa pożyczka na urlop to oferta finansowa, która pomoże nam zrealizować wszystkie wakacyjne plany. Warto podkreślić przy tym, że oferowany przez naszą produkt gwarantuje wnioskodawcom bardzo dużą swobodę w określeniu parametrów pożyczki.

Zależy Ci na jak możliwie najniższej wysokości miesięcznej raty? Zobacz, ile będzie ona wynosić w przypadku zawarcia umowy na 42 miesiące. Preferujesz spłatę wyższych rat, obniżając tym samym wszystkie koszty dodatkowe, jakimi wyróżnia się pożyczka na urlop? W TAKTO Finanse możesz złożyć wniosek o podzielenie spłaty na zaledwie 6 rat.

Oferowana przez nas pożyczka na urlop może opiewać na kwoty od 1 000 do aż 12 000 złotych – swoboda wyboru interesującej nas kwoty z pewnością pomoże w realizacji wszystkich planów wakacyjnych, ułożonych przez Ciebie i Twoich najbliższych. Już dziś zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym, uzupełnij niezbędne informacje i przekonaj się, że pożyczka na urlop może być teraz tańsza i wygodniejsza niż kiedykolwiek.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni