Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wakacje od TAKTO Finanse

Od dawna marzysz o dalekiej podróży wakacyjnej? A może planujesz weekendowy wyjazd SPA z przyjaciółkami? Pożyczka na wakacje od TAKTO Finanse to rozwiązanie, które przybliży Cię do upragnionego odpoczynku. Oferujemy finansowanie, którego maksymalna kwota może wynieść aż 12 tysięcy złotych, a zadłużenie rozbijemy na 40 niskich, wygodnych do spłacenia rat – nie musisz się martwić o nadmierne obciążenie domowego budżetu.

Nasza pożyczka na wakacje nawet w 15 minut na Twoim koncie

Wakacyjna oferta last minute do gorących krajów, nagła propozycja weekendowego wypadu z siostrą bądź wysłanie na urlop przez pracodawcę – to tylko kilka sytuacji, w których niezwykle przydatna może się okazać szybka pożyczka na wakacje. Produkt finansowy od TAKTO Finanse powstał, by wspierać miłe, spontaniczne decyzje. Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na naszej stronie głównej i poczekać na rozpatrzenie aplikacji. Po pozytywnej odpowiedzi – klienci mogą się spodziewać zastrzyku gotówki nawet w kwadrans.

Szybki czas rozpatrywania wniosku sprawia, że jeszcze w ten sam dzień roboczy będziesz mógł opłacić bilety lotnicze, zarezerwować miejsce w hotelu czy zaplanować lokalne atrakcje. Pożyczka na wakacje od TAKTO Finanse umożliwia również skorzystanie z ograniczonych czasowo rabatów i okazji, które można znaleźć na stronach biur podróży.

Pożyczka na wakacje dalekie i bliskie

Chciałbyś jechać na odpoczynek zarówno z przyjaciółmi jak i rodziną, ale nie stać Cię na dwa wyjazdy? Z pożyczką na wakacje od TAKTO Finanse nie musisz wybierać. Nasz produkt finansowy jest dopasowany do potrzeb wszystkich wczasowiczów – zarówno tych planujących drogie ekskluzywne wycieczki, jak i globtroterów z zamiłowaniem do polskich gór, jezior i mórz. Nasza pożyczka na wakacje zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Sięgnij po ofertę zaufanego pożyczkodawcy

Szukając firmy oferującej pożyczkę na wakacje, warto postawić na wiarygodnego i sprawdzonego przedsiębiorcę. TAKTO Finanse członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, który zrzesza pożyczkodawców działających zgodnie z zasadami dobrych praktyk i przestrzegających zasad regulowanych przez ustawę o kredycie konsumenckim. Nasza oferta nie zawiera ukrytych kosztów, a umowa jest napisana w jasny i zrozumiały sposób. Skontaktuj się z naszym specjalistą i ciesz się z zasłużonego wypoczynku dzięki pożyczce na wakacje.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni