Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na węgiel

Eksperci są zgodni – nadchodząca zima niesie ze sobą rekordowe podwyżki cen surowców wykorzystywanych przy ogrzewaniu domów. Osoby, którym nie udało się zgromadzić odpowiednich zapasów, są zmuszone kupić opał w znacznie wyższej cenie niż w ubiegłych sezonach. Podwyżka na tonie węgla sięga nawet 300-400% ceny.

Choć rząd zapewnia, że prowadzi już pracę nad programami pomocowymi, wielu Polaków nie zwleka z uzupełnianiem zapasów. Pożyczka na węgiel od naszej firmy to oferta dla osób, które nie chcą czekać na ostatnią chwilę.

 

Pożyczka na węgiel – dlaczego warto ją wziąć?

Obecnie szacuje się, że ogrzewanie węglem dotyczy około 3 milionów Polaków. Przeciętne gospodarstwo domowe zużywa w sezonie grzewczym od 3 do 5 ton tego surowca – kilkukrotne podwyżki cen surowców sprawiają, że zgromadzenie odpowiedniej ilości opału staje się niemożliwe. Pożyczka na węgiel to rozwiązanie, dzięki któremu będziemy w stanie nabyć niezbędne zapasy tego paliwa.

Warto podkreślić również, że nie sposób przewidzieć, kiedy sytuacja na rynku surowców grzewczych zostanie ustabilizowana. Analizy pokazują, że w stosunkowo krótkim czasie koszt tony węgla u pośredników wzrósł z 800-1 000 zł do 3 000 zł. Korzystniejszą cenowo ofertę proponuje sklep Polskiej Grupy Górniczej – jednakże, zakup węgla z oficjalnego sklepu PGG graniczy z cudem.

 

Jakimi parametrami cechuje się nasza pożyczka na węgiel?

Szybka i elastyczna pożyczka na węgiel od firmy TAKTO Finanse może opiewać na dowolną kwotę w przedziale od 1 000 do aż 12 000 złotych. Tak duża rozpiętość możliwej do zaciągnięcia kwoty pozwala łatwo dostosować ją do swoich potrzeb.

Drugą istotną zaletą, jaką wyróżnia się nasza pożyczka na węgiel, jest bardzo duża elastyczność w zakresie możliwego rozłożenia zobowiązania w czasie – produkt finansowy od TAKTO może uwzględniać okres od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu z łatwością możemy dopasować wysokość miesięcznej spłaty do naszych możliwości finansowych.

Nie zwlekaj – działaj. Już dziś zapoznaj się z naszym produktem finansowym i przekonaj się, że pożyczka na węgiel to rozwiązanie, które pomoże Ci przetrwać niespokojne czasy.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni