Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wesele – z nami zorganizujesz uroczystość marzeń

Wesele to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu, a wiele osób od dzieciństwa wyobraża sobie szczegóły uroczystości. Jednakże, planując ślub możemy nieprzyjemnie zderzyć się z rzeczywistością i szybko kurczącym się budżetem. W takich sytuacjach nieodzowną pomocą okazuje się pożyczka na wesele, która pozwoli spełnić nawet najbardziej szalone marzenia i pomysły.

Pożyczka na wesele pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat

Marzysz o niebanalnej uroczystości ślubnej? Postaw na wyjątkowe atrakcje możliwe do zrealizowania dzięki pożyczce na wesele. Wśród popularnych urozmaiceń ślubu warto wymienić:

Pożyczka na wesele i podróż poślubną

Po pełnej wrażeń i atrakcji uroczystości ślubnej, para młoda udaje się zwykle w podróż poślubną, żeby pobyć ze sobą i odpocząć od zamieszania związanego z organizacją ceremonii. Brakuje Ci środków na miesiąc miodowy? Z pożyczką na wesele od TAKTO Finanse nie musisz przekładać urlopu. Maksymalna kwota oferowanego finansowania może wynieść nawet 12 tysięcy złotych, które nasi specjaliści rozłożą na 40 niewielkich rat. Długi okres spłaty zapewnia bezpieczeństwo finansowe w kolejnych miesiącach i nie obciąży nadmiernie budżetu nowożeńców.

Warto podkreślić, że nasz produkt finansowy jest niezwykle szybką formą pomocy. Wystarczy, że skorzystasz z suwaka dostępnego na stronie głównej i wybierzesz interesującą Cię kwotę pożyczki na wesele, a także dogodny okres spłaty. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, gotówka pojawi się na Twoim koncie w zaledwie kwadrans.

Wypełnij prosty wniosek lub skontaktuj się z naszym ekspertem – pożyczka na wesele pozwala spełniać marzenia.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni