Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wkład własny, czyli jak przyspieszyć kupno mieszkania

Rosnące ceny na rynku nieruchomości sprawiają, że wielu młodych ludzi ma problem z nabyciem nieruchomości. Na kupno mieszkania za gotówkę mogą sobie pozwolić nieliczni. Większość ludzi decyduje się na kredyt hipoteczny, jednak do jego uzyskania potrzebny jest wkład własny. Najczęściej odpowiada on 20% kwoty kredytu. Nie brakuje więc osób szukających rozwiązań takich jak pożyczka na wkład własny.

Pożyczka na wkład własny. Czy jest możliwa?
Komisję Nadzoru Finansowego zakazała deklarowania wkładu własnego, który pochodzi z kredytów. Zakup mieszkania jest więc możliwy tylko wtedy, gdy na koncie osoby chcącej nabyć nieruchomość znajdują się środki mogące pokryć wymagania kredytowe banku. Pożyczka na wkład własny jest niezgodna z prawem. Podczas składania wniosku o kredyt hipoteczny konieczne jest złożenie odpowiedniej deklaracji, która potwierdza, że wpłata pochodzi ze środków będących własnością kredytobiorcy. Na co jednak można wykorzystać gotówkę zaciągniętą w instytucji zewnętrznej?

Dofinansowanie nieruchomości

Nawet najroztropniejsi inwestorzy przyznają, że kwota kredytu jest czasem niewystarczająca do odpowiedniego urządzenia mieszkania. Popularną strategią jest doprowadzanie nieruchomości do stanu pożądanego powoli, realizując prace wtedy, gdy na koncie pojawia się zaoszczędzona gotówka. Inni szukają sposobu na wykończenie swoich czterech kątów jak najszybciej. Chociaż pożyczka na wkład własny jest niemożliwa, to można środki zewnętrzne wykorzystać na wykonanie remontu i innych prac, które sprawią, że poczujesz się lepiej w swoim mieszkaniu.

Wsparcie dla domu bez ukrytych kosztów

Dzielność TAKTO Finanse jest kształtowana przez liczne regulacje prawne. Do najważniejszych ustaw określających, warunki umowy należą ta o nadzorze na rynku finansowym i kredycie konsumenckim. Pożyczka nie zawiera ukrytych kosztów. Klient może dokonać precyzyjnej symulacji zobowiązania poprzez kalkulator, który znajduje się na stronie. Dzięki niemu możliwe jest poznanie wysokości raty oraz kwotę miesięcznej raty.

Wygodnie i bez kolejek

Wniosek o udzielenie pożyczki dostępny jest online. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki, ponieważ sięgnąć po pieniądze można niemal w każdej chwili. Od poniedziałku do piątku decyzja wydawana jest w kilka minut. Gotówka wypłacana jest natychmiastowo, na koncie Klienta może pojawić się tylko 12 000 złotych.

Elastyczna forma udzielenia pomocy

W TAKTO Finanse podchodzimy indywidualnie do każdej sytuacji. Pożyczka na wkład własny umożliwia dokończenie prac wykończeniowych w przypadku, kiedy budżet nie pozwala na skończenie remontu. Niskie raty i wydłużony okres spłaty to warunki, które wyróżniają naszą ofertę. Żeby uzyskać gotówkę wystarczy dowód osobisty i potwierdzenie miesięcznego dochodu. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni