Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wyciąg z konta w 15 minut – to możliwe!

TAKTO Finanse dokłada wszelkich starań, aby opracowany produkt finansowy mógł docierać do klientów w najkrótszym możliwym czasie. Przyspieszenie realizacji wniosku pożyczkowego jest możliwe zarówno dzięki pracy doświadczonych specjalistów finansowych, jak i prostotą procesu weryfikacji. Stawiamy na szybkość realizacji umowy pożyczkowej, nie rezygnując przy tym z aspektów bezpieczeństwa. Przekonaj się, że pożyczka na wyciąg z konta w kwadrans jest możliwa.

Pożyczka na wyciąg z konta bez zbędnych zaświadczeń

Decydując się na zawarcie umowy pożyczkowej musimy liczyć się z faktem, że pożyczkobiorca będzie chciał zweryfikować naszą sytuację finansową. Część przedsiębiorstw pozabankowych wymaga dostarczenia wystawianego przez pracodawcę oświadczenia o zarobkach, opisującego nasz staż w danej firmie i wypracowywaną co miesiąc wypłatę.

Jednakże, nie każda zainteresowana pożyczką osoba jest skłonna poinformować swoją firmę o napotkanych problemach finansowych – TAKTO Finanse wychodzi naprzeciw oczekiwaniom o szybkiej i prostej umowie, zgodnie z którą pożyczka na wyciąg z konta trafi do Ciebie nawet w kwadrans.

Weryfikacja dochodów może być prosta

W jaki sposób skorzystać z naszego uproszczonego finansowania? Odwiedź stronę TAKTO Finanse i zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym – oferujemy pożyczki długoterminowe w wysokości nawet 12 000 zł, które rozdzielamy na 42 niskie raty. Przygotuj również wyciąg z trzech ostatnich wpłat od pracodawcy, które posłużą za dowód osiągania deklarowanych zarobków.

Warto podkreślić również, że nasza oferta jest dostępna dla bardzo szerokiego grona odbiorców – aby pożyczka na wyciąg z konta znalazła się w Twoim zasięgu, musisz posiadać zaledwie 500 złotych udokumentowanego dochodu, pochodzącego z umowy zlecenia czy umowy o pracę na czas nieokreślony bądź nieokreślony.

Potrzebujesz błyskawicznej gotówki? Szukasz pożyczkodawcy, który błyskawicznie przekaże środki na Twoje konto bez zbędnej papierologii? Postaw na TAKTO Finanse i ciesz się natychmiastową pożyczką nawet w kilkanaście minut po złożeniu wniosku.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni