Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wyjazd od TAKTO Finanse

Pragniesz udać się na zasłużony urlop po całym roku wyczerpującej pracy? Twoje wakacyjne plany pokrzyżował problem z niedoborem gotówki? Oferowana przez naszą firmę pożyczka na wyjazd to produkt finansowy, który z pewnością rozwiąże Twoje problemy z nadprogramowymi wydatkami. Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse i dowiedz się, jak zdobyć niezbędne środki na urlop dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Pożyczka na wyjazd – gdy niespodziewane wydatki blokują Twój budżet

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, gdy pieczołowicie planowany urlop staje pod znakiem zapytania. Zepsuta lodówka, awaria samochodu czy zalany laptop mogą drastycznie wpłynąć na nasze możliwości finansowe. Sytuacja staje się poważna szczególnie wtedy, gdy poczyniliśmy już część wydatków, związanych z planowaną wycieczką, taką jak bezzwrotna rezerwacja czy zakup akcesoriów do aktywnego wypoczynku.

Nasza pożyczka na wyjazd stanowi doskonałe rozwiązanie w każdej sytuacji, w której zabrakło Ci wolnych środków do zrealizowania zaplanowanego wyjazdu. Dzięki rozłożeniu zobowiązania spłaty na aż 42 miesięcznych rat zyskasz pewność, że pożyczona kwota nie nadszarpnie rodzinnego budżetu. Jakie są pozostałe powody, dla których warto skorzystać z oferty TAKTO Finanse?

Pożyczka na wyjazd może wynosić nawet 12 000 zł

Planujesz urlop dla całej rodziny i obawiasz się, że jego łączny koszt znacznie przekroczy planowany budżet? Nic straconego! Pożyczka na wyjazd od TAKTO Finanse może opiewać na aż 12 000 zł, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł uiścić wszystkie pilne wydatki. Dzięki podziałowi na 42 niskie raty, wysokość miesięcznej spłaty zaczyna się już od 56 zł!

Jesteśmy rzetelnym pożyczkodawcą

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty TAKTO Finanse były oferowane na prostych, przejrzystych warunkach. Dbamy o jasne zapisy w umowach – informujemy klientów o wszystkich kosztach pożyczek, starannie opisując wydatki, związane z naszymi produktami finansowymi. Należymy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i respektujemy Zasady Dobrych Praktyk. Posiadamy również Certyfikat Audytu Etycznego, który potwierdza naszą rzetelność na rynku finansowym.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni